Jak powstawał “SPECTRE”, najnowszy film z Jamesem Bondem? Są już pierwsze materiały z planu!

Film 12.02.2015
Jak powstawał “SPECTRE”, najnowszy film z Jamesem Bondem? Są już pierwsze materiały z planu!

Nie możecie doczekać się nowego filmu o Jamesie Bondzie? Jeśli tak, to musicie uzbroić się w cierpliwość. “SPECTRE” wejdzie na ekrany kin dopiero w październiku, na osłodę dostaliśmy przynajmniej pierwszy materiał filmowy z planu. Całkiem interesujący, choć niestety – dość krótki.

Niespełna dwuminutowy film, który wylądował w Sieci dziś rano, zdradza, że jedną z lokacji, gdzie kręcona będzie część scen do “SPECTRE” są austriackie Alpy. W materiale możemy m. in. zobaczyć ekipę przy pracy, posłuchać wypowiedzi aktorów i producentów, a także przyjrzeć się temu, jak powstają niektóre ujęcia. Nie zabrakło również Daniela Craiga w akcji, który z właściwą Bondowi gracją eliminuje napastników.

“SPECTRE” będzie już 23 odsłoną przygód Jamesa Bonda. Z budżetem sięgającym 300 milionów dolarów, ma szansę być jednym z najdroższych filmów w historii. W obsadzie, obok Craiga, znaleźli się także m.in. Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci i Andrew Scott (Denbigh). Reżyserem „SPECTRE” jest Sam Mendes, zaś za scenariusz odpowiedzialni są John Logan, Neil Purvis i Robert Wade.

Czytaj więcej: „SPECTRE” – co wiemy o nowym Bondzie?

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...