Oto i on – Joker w zwiastunie nowego odcinka “Gotham”

Seriale 11.02.2015
Oto i on – Joker w zwiastunie nowego odcinka “Gotham”

W zeszłym tygodniu scenarzysta “Gotham”, Bruno Heller, ujawnił, że wbrew początkowym założeniom, postać Jokera pojawi się w serialu jeszcze w pierwszym sezonie i to “szybciej niż się spodziewamy”. Faktycznie, chyba nikt nie przypuszczał, że dojdzie do tego już w następnym odcinku.

Do debiutu Jokera w “Gotham” dojdzie zatem w poniedziałek, 16 lutego – to właśnie tego dnia wyemitowany zostanie szesnasty już odcinek serialu. Postać dołączy do niemałej już galerii superzłoczyńców, w której znajdują się już między innymi Riddler, Pingwin, Victor Zsasz, Poison Ivy czy Catwomen. W postać Jokera, w serialu noszącego jeszcze imię Jerome, wcieli się Cameron Monaghan (“Shamless”, “Dawca pamięci”).

Zapewne wielu fanów “Gotham” ucieszy się na tę wiadomość, ja pozostaje mocno sceptyczny. W serialu pojawiło się już tyle interesujących postaci, o których twórcy chyba gdzieś po drodze zapomnieli, że wolałbym, aby rozwinięto nieco ich wątki, niż wprowadzano kolejnych bohaterów. Zwłaszcza TEGO bohatera, Jokera, który nawet jeżeli jest najciekawszym przeciwnikiem Batmana, to został już mocno wyeksploatowany w innych dziełach. Coraz mniej mi się to “Gotham” podoba. Skoro Heller wszystko chce upchnąć w pierwszym sezonie, to co zostanie na drugi?

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...