“Jetsonowie” jednak w wersji animowanej

Seriale 26.01.2015
“Jetsonowie” jednak w wersji animowanej

Jedna z najbardziej znanych w Polsce produkcji wytwórni Hanna-Barbera, serial animowany “Jetsonowie”, doczeka się remake’a w postaci filmu kinowego. Dobra wiadomość – jednak będzie to animacja.

W ubiegłym roku pojawiły się bowiem doniesienia, że remake “Jetsonów” będzie filmem aktorskim, w który zaangażowany miał być amerykański muzyk i producent, Kanye West. Nie wiadomo jaka miała być jego rola, podobnie jak nieznany pozostaje powód porzucenia tego pomysłu. Widocznie ktoś poszedł po rozum do głowy – wyobrażacie sobie nie animowanych “Jetsonów”? Próbowano tego wcześniej m.in. ze “Scooby Doo” czy z jeszcze gorszymi “Flinstonami” i efekt w obu przypadkach był dość mierny, nijak nie oddający uroku kreskówki.

jetsonowieScenarzystą filmu będzie Matt Lieberman. Data premiery pozostaje na tę chwilę nieznana. “Jetsonowie” doczekali się dotychczas kilku filmów pełnometrażowych w tym “Judy Jetson i Rockersi” z 1988 czy “Na orbitującej asteroidzie” z 1990 roku. Serial animowany emitowany był w latach 1962-1963 oraz 1984-1987 i w sumie składa się z 75 odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...