Hulk zmieni kolor skóry w “Avengers: Age of Ultron”?

Film 22.01.2015
Hulk zmieni kolor skóry w “Avengers: Age of Ultron”?

Nie da się ukryć, że “Avengers: Age of Ultron” jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów, które mają wyjść w tym roku. Niespecjalnie powinno więc nikogo dziwić, że wokół filmu zbiera się mnóstwo plotek i domysłów. Tym razem jednak faktycznie może być coś na rzeczy. Wygląda na to, że jest szansa iż w filmie zobaczymy Szarego Hulka.

szary hulk avengers

Skąd cały szum? Otóż strona popvinyls.com pokazała zdjęcie pudełka zawierającego winylowa figurkę Funko POP!. Na jego tylnej ściance widać zabawkowych bohaterów “Avengers: Age of Ultron”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok m.in. Thora, Vision (no wreszcie) i Iron Mana jest szary “Savage” Hulk. Czy to oznacza, że w filmie pojawi się Szary Hulk?

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że Scarlett Witch (Elizabeth Olsen) mogłaby stać za manipulacją członków Avengers – w tym rzecz jasna Hulka, który okładał się z Tonym Starkiem w zbroi Hulkbuster. Tak samo jak na zwiastunach, grafika na opakowaniu pokazuje wściekłego Hulka z czerwonymi oczami. Wszystko więc do siebie pasuje. Gdy jednak zajrzymy już na inną stronę popvinyls.com, widzimy Hulka zielonego. Być może jednak “Savage Hulk” jest specjalną wersją zabawki i jest szansa na to, że w “Avengers: Age of Ultron” faktycznie Szary Hulk się pokaże. Oryginalnie zresztą Hulk miał być szary – tak chciał sam Stan Lee. Jednak z powodu problemów z drukiem, zmieniono kolor stwora na zielony. Później ujawniono, że Szary Hulk (drugie alter ego Bruce’a Bannera) jest znacznie inteligentniejszą wersją stwora, ale także słabszą.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...