Kristen Stewart w filmach Marvela? To nie jest śmieszne, naprawdę

Film 19.01.2015
Kristen Stewart w filmach Marvela? To nie jest śmieszne, naprawdę

Kristen Stewart w filmach Marvela? To nie jest śmieszne, naprawdę

Nie można powiedzieć, że Kristen Stewart odkąd skończył się pokaz “Sagi Zmierzch” na srebrnych ekranach nie robiła kompletnie nic. Młoda aktorka udzielała się w kilku projektach, w tym w “Motyl Still Alice”, który dostał Złotego Globa za najlepszą aktorkę (Julianne Moore). Najwyraźniej jednak, Stewart marzy się także rola w filmie o superbohaterach. A dokładniej rzecz biorąc w filmach Marvela.

W wywiadzie dla Yahoo Movies Kristes Stewart mówi: “Uwielbiam oglądać te filmy. Z chęcią pokazałabym ludziom, że potrafię więcej niż tylko być ‘Kristen Stewart’ w innym filmie, w innym okolicznościach. Jestem pewna, że mogłabym zagrać w >>Kapitanie Ameryce<<…” Z całym szacunkiem wobec Stewart i jej dosyć pokaźnego dorobku jak na 24 lata życia, ale wolałbym jednak uniknąć oglądania gwiazdy “Zmierzchu” w produkcjach Marvela. Aktorka wskazuje na to, że “Królewna Śnieżka i Łowca” było wysokobudżetowym filmem, a stąd już przecież tylko krok do filmów o superbohaterach.

kristen stewart marvel filmy

Chociaż MCU (kinowe uniwersum Marvela) wciąż się rozszerza i filmów oraz postaci z komiksów będzie przybywać, to w tym świecie trudno znaleźć mi miejsce dla Stewart. Dlaczego? Chociaż aktorka wcielała się ostatnio w bardzo różne role, to gra ciągle w ten sam sposób, tą samą zmartwioną wiecznie twarzą, która nic nie wyraża.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

7 odpowiedzi na “Kristen Stewart w filmach Marvela? To nie jest śmieszne, naprawdę”

    • Jeśli ci się nie podoba o czym piszą to znajdź albo sam załóż sobie serwis i pisz do woli dywagacje, jakiego masła użyto w Ostatnim tango.

  1. Ludzie spokojnie. W ekipie Marvela nie brak ludków emo których widok twarzy powoduje myśli samobójcze. A tak na serio po moim nieudanym żarcie. Stewart nie jest jakąś złą aktorką. Jest mi obojętna. Zresztą w armii fanów obecnej ekipiy aktorów z MCU nie brakuje takich co podczas ogłoszenia tego czy owego aktora pierwsi łapali za widły i pochodnie. Swoją drogą wszyscy ja oceniają właśnie za sagę zmierzch, seria trochę groteskowa, ale czego oczekiwać po romansidle dla nastolatek.

    • Ta aktorska jest słaba, dostaje dobre role, tylko dlatego, że jest popularna. Jest masa młodych kobiet, które mimo mniejszej ilości filmów i praktyki grają dużo lepiej niż Stewart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...