Nowy trailer “Avengers: Age of Ultron” w Sieci. A The Vision jak nie było, tak nie ma

Film 13.01.2015
Nowy trailer “Avengers: Age of Ultron” w Sieci. A The Vision jak nie było, tak nie ma

Nowy trailer “Avengers: Age of Ultron” w Sieci. A The Vision jak nie było, tak nie ma

Marvel wypuścił drugi oficjalny zwiastun “Avengers: Age of Ultron”, który niestety nie zdradza wiele więcej niż pierwszy. Thor jest wciąż wściekły na Tony’ego Starka (za zbudowanie Ultrona?), Black Widow nadal bardzo lubi Hulka, a Ultron chce zniszczyć całą ludzkość. Gdzieś po drodze zaginął nam jednak The Vision.

Po raz kolejny zielono-czerwony robot (Paul Bettany) zbudowany przez Tony’ego Starka i Bruce’a Bannera – w celu pokonania Ultrona – nie pokazuje się w zwiastunie. Scarlett Witch i Quicksilver za to tylko trochę wyściubiają nosa z filmiku. W tle zwiastuna wciąż przygrywa nam smutna i powodująca ciarki melodia “I’ve Got No Strings”. Widzimy trochę więcej na walkę Irona Mana z (wciąż nie wiemy dlaczego) wkurzonym Hulkiem, a także sceny z kobietą pochodzącą z Wakandy (królestwa rządzonego przez Black Panther) i samego Ulyssesa Klawa (Andy Serkis), głównego wroga Black Panther. Zapewne ujęcia te będą prowadzić do wątku pozyskania vibranium, jednego z najmocniejszego materiału w filmowym świecie Marvela. Na bardziej szczegółowe odpowiedzi dotyczące filmu będziemy musieli poczekać do 1-go maja 2015 roku.

vision avengers age of ultron

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Nowy trailer “Avengers: Age of Ultron” w Sieci. A The Vision jak nie było, tak nie ma”

  1. Nie wierzę, żeby to było ostateczny zwiastun. W sumie miał momenty ale nie porwał. Choć to Avengers, więc złego słowa nie powiem. Nawet twórcy Dollhouse ciężko spieprzyć, coś takiego – tak sobie czasem powtarzam.

      • Vison to jedno, a ja czuję podskórnie, że zobaczymy w jakiejś formie Black Panther i obstawiam, że w scenie po napisach pojawi się Doctor Strange, jako rzecze Nostradamus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...