Twórcy “Lego® Przygoda” zdradzają zarys fabuły sequela

Film 08.01.2015
Twórcy “Lego® Przygoda” zdradzają zarys fabuły sequela

Twórcy “Lego® Przygoda” zdradzają zarys fabuły sequela

W rozmowie z Empire, Phil Lord i Chris Miller (twórcy “Lego® Przygoda“) zdradzili trochę informacji na temat przygotowywanego przez nich sequela oraz ich rolę w całym projekcie. Odpowiedzialny za sukces “Lego® Przygoda” duet ma ogromny wpływ na wygląd nie tylko kontynuacji, ale także spin-offów w postaci – roboczo nazwanego – filmu “Lego Batman” i “Ninjago”.

Chris Miller i Phil Lord niestety nie będą reżyserować “Lego® Przygoda 2”, zajmą się natomiast pisaniem scenariusza do filmu. Scenarzyści zdradzają, że w kolejnym filmie chcą (oprócz skupiania się kobiecych postaciach) dalej rozwijać wątek chłopca z historii, która działa się w tle. Czy jako dorosły mężczyzna zmieni swój sposób postrzegania rzeczywistości? Sequel ma również dalej ukazywać losy Emmeta (głównego bohater części pierwszej), który po ujrzeniu innego świata (czyli ludzi) zacznie mieć problemy egzystencjalne.

lego batman

Miller i Lord zaznaczają także – jak przy każdej wypowiedzi – że chcą, aby każdy film z uniwersum Lego żył własnym życiem. Z tego powodu też szukali odpowiednich osób do zajęcia się kręceniem “Lego Batman” i “Ninjago”. Dla tej drugiej produkcji już jest zarezerwowany stołek dla dla Charliego Beana. To dobrze, że uniwersum Lego będzie zawierać filmy o różnym charakterze i – według zapowiedzi – własny styl. Sytuacja przypomina trochę produkcje od Marvela, gdzie reżyserzy mają pewną dozę wolności w tworzeniu swojego dzieła. “Lego Ninjago” będzie mieć premierę 23 września  2016 roku, “Lego Batman” 26 maja 2017, a “Lego® Przygoda 2” 24-go maja 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...