Karol Paciorek i Włodek Markowicz pożegnali widzów. Historia kanału Lekko Stronniczy dobiegła końca

YouTube 05.01.2015
Karol Paciorek i Włodek Markowicz pożegnali widzów. Historia kanału Lekko Stronniczy dobiegła końca

Karol Paciorek i Włodek Markowicz pożegnali widzów. Historia kanału Lekko Stronniczy dobiegła końca

Dla wszystkich, którzy od 2011 roku śledzili kanał Lekko Stronniczy, skończyła się jakaś epoka. Karol Paciorek i Włodek Markowicz przez 4 lata konsekwentnie 5 dni w tygodniu o godzinie 18:00 publikowali kolejny odcinek swojego programu, w którym dowcipnie i z pewną dozą ironii komentowali rzeczywistość. Te 4 lata przyniosły im rzesze fanów i okrągły tysiąc odcinków, który od początku działalności był ich celem.

Choć ostatni odcinek początkowo zapowiadany był na 26 grudnia 2014, premiera trochę się przesunęła. Wszystko za sprawą imprezy, która odbyła się 3 stycznia w Warszawie. Imprezy pożegnalnej, na której fani mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi youtuberami i osobiście powiedzieć im: “do widzenia!”. Wejście na to wydarzenie kosztowało 50 zł, a koszt wszystkich biletów zostanie przeznaczony na WOŚP.

Pożegnalne wideo kanału Lekko Stronniczy pochodzi właśnie z tego spotkania z fanami.

Tym razem Karol Paciorek i Włodek Markowicz nie zasiedli przed kamerą tylko we dwóch. Z okazji zakończenia swojej działalności wystąpili przed widzami i jak śmiali się oboje, mogli zwyczajowe komentarze z YouTube’a usłyszeć na żywo.

Oprócz tysięcznego odcinka (wow, czy się lubi Lekko Stronniczego czy nie, ta liczba będzie robiła wrażenie), na YouTubie dostępny jest trzygodzinny stream z imprezy, która odbyła się 3 stycznia 2015 roku w Warszawie.

Wszyscy ci, którzy nie mogli być tam osobiście z różnych powodów, mają szansę przeżyć ostatnie chwile ze swoimi ulubieńcami przed komputerem.

Oglądając oba filmy, trzeba przyznać, że Paciorek i Markowicz dorobili się naprawdę wiernej i wpatrzonej w nich jak w obrazek publiczności. Dla wielu zakończenie Lekko Stronniczego na pewno jest smutne, ale warto spojrzeć na to z perspektywy twórców, którzy tylko mogą cię cieszyć, że udało im się zrobić coś tak wielkiego, wiążącego się z cierpliwością, systematycznością i często – o czym mówią w swojej książce – wyrzeczeniami.

Cóż, jeśli chcecie dłużej cieszyć się tymi dwoma gośćmi, których specjalnością jest śmieszna gadka o dziwnej, otaczającej nas rzeczywistości nie pozostaje wam nic innego, jak sięgnąć po ich publikację bądź… od początku obejrzeć wszystkie tysiąc odcinków. Jeśli spełnicie założenia youtuberów, macie zapewnioną rozrywkę na kolejne 4 lata.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Karol Paciorek i Włodek Markowicz pożegnali widzów. Historia kanału Lekko Stronniczy dobiegła końca”

  1. Niestety LekkoStronniczy kłamią w żywe oczy i są jednymi z większych trollów polskiego YouTube. Na odcinek 1001 zapraszam już dziś o 18:00 (odliczanie trwa na stronie LekkoStronniczy.tv).
    Pozdrawiam, R. K.

  2. Zacząłem oglądać kanał tych dwojga jakoś koło 400 odcinka i ogólnie ich lubię, ale trzeba przyznać, że część odcinków jest słaba, robiona tylko po to, aby była. Mam nadzieję, ze teraz wystartują z bardziej merytorycznym projektem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...