Lekko Stronniczy kończą youtube’ową działalność. Z tej okazji urządzają pożegnalną imprezę

YouTube 22.12.2014
Lekko Stronniczy kończą youtube’ową działalność. Z tej okazji urządzają pożegnalną imprezę

Lekko Stronniczy kończą youtube’ową działalność. Z tej okazji urządzają pożegnalną imprezę

Koniec kanału Lekko Stronniczy był zapowiedziany na samym początku. Równy tysiąc odcinków i już. A jednak dziwnie człowiekowi, gdy pomyśli, że komentowanie rzeczywistości przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza przestanie pojawiać się w formie krótkich materiałów na YouTube. Fani Lekko Stronniczego będą mogli jednak przeżywać “rozstanie” na oficjalnej imprezie pożegnalnej, którą Paciorek i Markowicz organizują w klubie Chwila w Warszawie.

Post użytkownika Tytus Hołdys.

Sprzedaż wejściówek już ruszyła, jak możemy dowiedzieć się z fanpage’u Lekko Stronniczy na Facebooku. Impreza zaczyna się 3-go stycznia, wejściówka kosztuje 50 zł, ale cały dochód z imprezy zostanie przekazany na WOŚP. Zostało jeszcze pięć odcinków Lekko Stronniczy, więc możecie zacząć wielkie odliczanie, a potem iść na imprezę i poznać twórców kanału osobiście. Impreza jest bardzo kameralna, bo tylko na 100 osób, a pewnie więcej fanów kanału chciałoby zobaczyć vlogerów na żywo.

W odcinku LS – #991 dowiedzieliśmy się, że Paciorek i Markowicz chcą powiedzieć fanom “żegnajcie” w bardziej rzeczywisty sposób (nie tylko na swoim kanale) i przybić piątkę osobiście w klubie Chwila. Wejściówki są dostępne do kupienia tylko w klubie. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się o kanale Lekko Stronniczy więcej, sięgnijcie po książkę Paciorka i Markowicza. W niej panowie podsumowują swoje 3 lata istnienia na YouTube i dołączają tym samym do zacnego grona starej gwardii vlogerów/blogerów, którzy wydali książki, tj. Krzysztofa Gonciarza, Kominka i Niekrytego Krytyka. Więcej o samym kanale dowiecie się z tekstu Kuby Kralki. Dla mnie koniec Lekko Stronniczy to koniec pewnego etapu polskiego YouTube’a, który od 2011 roku niesamowicie ewoluował.

Z perspektywy lat i zmian, jakie dostrzegamy w polskim świecie vlogingu, można wręcz rzec, że forma Lekko Stronniczy należy do tych “oldschoolowych”, za którą pewnie spora część odbiorców YouTube’a tęskni. Łezka w oku się kręci, gdy pomyśli się, że jeszcze 5 odcinków i koniec. Twórcom pogratulować jednak należy upartości w dążeniu do celu, profesjonalizmu i wytrwałości w postanowieniu “1000 odcinków i koniec, do widzenia”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Lekko Stronniczy kończą youtube’ową działalność. Z tej okazji urządzają pożegnalną imprezę”

  1. Zdecydowanie mój ulubiony kanał na YT :)
    oglądam nieprzerwanie od ~300 odcinka, mimo że wcześniej za nimi nie przepadałem.
    Książka z podpisami obu panów stoi na półce – jako fan daję 10/10, jako czytelnik dałbym tak około 6-7/10.
    Dziwnie będzie bez nich, pewnie będę wracał do starych odcinków :’)

  2. Trochę szkoda :/ Oglądam ich prawie od początku i trochę ciężko będzie się przyzwyczaić do ich braku.Teraz trzeba znaleźć jakąś alternatywę do ich kanału….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...