3 sezon serialu “Hannibal” z nową obsadą

Seriale 22.12.2014
3 sezon serialu “Hannibal” z nową obsadą

3 sezon serialu “Hannibal” z nową obsadą

“Hannibal” jednak doczekał się 3 sezonu. Cóż, niektórzy uznali, że warto ciągnąć te przeintelektualizowane bzdury. Mogę im to wybaczyć tylko ze względu na Madsa Mikkelsena, który wciela się w tytułową rolę. Ale do tej pory nawet on okazał się niewystarczającym elementem, by oglądać tę męczącą produkcję. Jest jednak nadzieja nawet dla mnie. 3 sezon przynosi zmiany w obsadzie i dzieje się w związku z tym coś interesującego.

W 3 sezonie “Hannibala” oprócz starych, czerstwych druhów spotkamy także nową twarz. I to taką, która warta jest zapamiętania. Do ekipy dołączy Joe Anderson. Aktor zagrał ostatnio w tegorocznym debiucie serialowym, “The Divide” oraz u boku Daniela Radcliffe’a w filmie “Rogi”. Znamy go także z filmu “Przetrwanie” z Liamem Neesonem.

mason verger

Joe Anderson wcieli się w postać Masona Vergera, którą do tej pory grał Michael Pitt. Ten ostatni zrezygnował z serialu, ale zastąpienie go nie będzie bardzo problematyczne. Mason Verger przeszedł straszą metamorfozę, która pozwoli nowemu aktorowi wcielić się w tą przerażającą postać.

Premiera 3 sezonu “Hannibala” została zapowiedziana na rok 2015. Na razie nie znamy konkretnej daty, ale będzie to najprawdopodobniej pierwsza połowa roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “3 sezon serialu “Hannibal” z nową obsadą”

 1. Szkoda. Aktualne dwa sezony są ze sobą rewelacyjnie spójne, i mają niesamowite zakończenie spajające klamrą całość. Produkcja w tym momencie jest kompletna i ponadprzeciętna.

  Nie widzę możliwości, aby trzeci sezon mógł w jakimkolwiek stopniu być dobry, robią go już tylko w celu wyciśnięcia większej kasy z wyeksploatowanego tematu.

 2. “przeintelektualizowane bzdury”
  Portal który spuszcza się nad “świetną” i “doskonałą” Watahą ciśnie po bardzo dobrym serialu jakim jest Hannibal :D tego jeszcze nie grali.

  “Ale do tej pory nawet on okazał się niewystarczającym elementem, by oglądać tę męczącą produkcję.”
  Czyli co? Autor nie zmusił się żeby oglądać tę męczącą produkcję? Ale pisze na jej temat art.. pfu notki?

  • Zmusiłam się, nawet pisałam recenzję po obejrzeniu ponad jednego sezonu i paru odcinków drugiego. :) I więcej nie dałam rady. Tego nie da się oglądać. Przepraszam, ale nie mam w zwyczaju się “spuszczać”, chyba pomyliły Ci się strony, tutaj nie ma filmów dla dorosłych.

   • jeśli obejrzałaś pierwszy sezon to ok, po prostu mam inne zdanie.
    Co do zwrotu “spuszczania” się nad sponsorowaną Watahą proszę nie zmuszaj mnie żebym musiał to tłumaczyć.. Po innych twoich artykułach i komentarzach wiem że jesteś osobą inteligentną więc na pewno rozumiesz że nie chodzi mi o filmy porno ;]

 3. “Męcząca produkcja” ? Pan autor obraża fanów serialu. To jest nie dopuszczalne aby w ten sposób opisywać produkcję ! Swoje osobiste odczucia proszę zachować dla siebie pożal się Boże autorzyku, a słowa bardziej trafnie dobierać. Opis sezonu to opis prostu bez wyrażania własnego zdania. A po drugie serial jest fenomenalny, owszem nie każdy lubi takie klimaty, ale nie znaczy to, żeby obrażać innych. Panie Autorzyku proszę lepiej zająć się pisaniem recenzji z telenowel, nie są takie “męczące” i nie zrozumiałe dla nieudolnych ludzi.

 4. Pani Joasiu jak Pani nie lubi takich klimatów to niech Pani ich po prostu nie komentuje. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

 5. I pisząc recenzję proszę pisać poprawnie: tę (nie “tą”) postać. Nic dziwnego, że problematyka serialu została określona mianem przeintelektualizowanej, jeżeli opiniodawcą jest osoba, która nie potrafi się nawet sprawnie posługiwać gramatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...