Obejrzyj zwiastun filmu “Knight of Cup” Terrence’a Malicka

Film 16.12.2014
Obejrzyj zwiastun filmu “Knight of Cup” Terrence’a Malicka

Obejrzyj zwiastun filmu “Knight of Cup” Terrence’a Malicka

“Knight of Cup” był jednym z sześciu ujawnionych wczoraj filmów, które powalczą o nagrody podczas nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Z tej okazji do Sieci trafił pierwszy zwiastun tego nowego dzieła reżysera Terrence’a Malicka. 

Trzy lata przyszło nam czekać na jakiś konkret od Malicka. Od czasu “To the Wonders”, twórca m.in. “Cienkiej czerwonej linii” pracował nad swoim najnowszym filmem nie ujawniając zbyt wielu szczegółów na jego temat. Ale wygląda na to – przynajmniej na tyle, na ile można to oceniać na podstawie zwiastuna – że “Knight of Cup” ma spore szanse na zaspokojenie apetytów miłośników twórczości tego reżysera.

O fabule filmu na ten moment nie wiadomo w zasadzie nic, zwiastun na dobrą sprawę również wiele nie zdradza, natomiast na poziomie realizacji – ujęć, perspektywy i atmosfery, “Knight of Cup” mocno przypomina wcześniejsze dokonania Malicka. W obsadzie zobaczymy Christiana Bale’a, Cate Blanchett, Natalie Portman, Briana Dennehy, Antonio Banderasa, Freidę Pinto, Wesa Bentleya, Isabel Lucas, Teresę Palmer oraz Bena Kingsley’a w roli narratora. Terrence Malick jest także scenarzystą filmu.

Nim “Knight of Cup” trafi na ekrany kin, zadebiutuje na Berlinale 2015.

Teksty, które musisz przeczytać:

Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett i Matthew Perry dołączyli do obsady „Don’t Look Up”. Netflix szykuje hit sezonu

Netflix od kilku lat nie waha się wydawać dużych kwot na obsady swoich produkcji, żeby zapewnić im przewagę w stosunku do konkurencji. Żaden dotychczasowy tytuł produkowany przez platformę nie mógł się jednak pochwalić tak fenomenalną obsadą jak „Don’t Look Up”. W filmie zagrają m.in. Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Timothee Chalamet i Jennifer Lawrence.

News/Film 15.10.2020

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Obejrzyj zwiastun filmu “Knight of Cup” Terrence’a Malicka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...