Zobacz zwiastun “Mad Max: Na drodze gniewu”

Film 10.12.2014
Zobacz zwiastun “Mad Max: Na drodze gniewu”

Zobacz zwiastun “Mad Max: Na drodze gniewu”

Do Sieci trafił zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku, “Mad Max: Na drodze gniewu”. Pierwszy film o Maksie, w którym w główną rolę wcielił się Mel Gibson, miał swoją premierę 35 lat temu, bo w roku 1979. “Mad Max: Na drodze gniewu” w reżyserii George’a Millera, twórcy wszystkich pozostałych części, swoją premierę będzie miał 13 maja 2015 roku.

Tym razem w rolę Maxa, byłego policjanta, wcieli się Tom Hardy (“Locke”), a partnerować mu będą takie gwiazdy jak Charlize Theron i Nicholas Hoult. Postapokaliptyczny świat ze zwiastuna przedstawia się naprawdę zjawiskowo. Zapowiada się niezła jatka. No i te motocykle. Świat bez nadziei i prawa, daje nam nadzieję i prawo przypuszczać, że będzie to jeden z najbardziej kasowych filmów 2015 roku. Czekamy!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

9 odpowiedzi na “Zobacz zwiastun “Mad Max: Na drodze gniewu””

 1. Straszne gowno. W oryginale nastrój tworzyli tez aktorzy. A to kolejny seaquel jadący na starym pomyśle. Nic nowego zniszczą tylko kultowy pomysł. To jak Bourne bez Damona.

   • Od dawna nie widziałem trailera który tak mnie nie zainteresował. Bedzie to samo co matrix III albo te nowsze gwiezdne wojny w porównaniu do pierwszych części (IV-V-VI).
    Wspomnisz moje słowa.

 2. Na koncu we walce wręcz Tom Hardy ociera sie o przegraną i śmierc. Widok Theronowej w zaawansowanej ciąży z czworaczkami dodaje mu exxxtra poweru i pokonuje złego gościa w masce.
  Zyją długo i szcześliwie dając nadzieję widzowi ze jeszcze jest jeszcze szansa na lepsze jutro.
  Wiem bo gdzieś mój kot musi mieć kuwetę. I widziałem jak to kręcili gdy on .. srał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...