Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify

Muzyka 26.11.2014
Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify

Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify

Rammstein wraca na Spotify. Niemiecki zespół, który kilka lat temu podjął decyzję o wycofaniu swoich utworów ze streamingu jednak zmienił zdanie i od dziś wszyscy jego fani mogą do woli słuchać wszystkich sześciu wydanych przezeń albumów studyjnych. 

Brak muzyki tej legendarnej kapeli w serwisach streamingowych był solą w oku miłośników rocka i metalu. Obchodzący w tym roku swoje dwudzieste urodziny zespół postanowił sprawić im niespodziankę i po pięciu latach nieobecności, powraca na Spotfiy i to od razu ze wszystkimi swoimi albumami. Są to:

Muzycy Rammstein stworzyli również własną playlistę, na której znajdują się dwadzieścia dwa utwory, stanowiące dla nich inspirację w ciągu dwudziestu lat istnienia grupy. Znalazła się tam twórczość takich gwiazd, jak Sex Pistols, Prince, Depeche Mode, Black Sabbath, Korn czy The Prodigy. Znajdziecie ją tutaj, lub na końcu tekstu.

rammstein 2
Okładka płyty “Liebe ist für alle da”

Powołana do życia w połowie lat 90. grupa Rammstein stała się jedną z największych, ale też – ze względu na wyzywające teksty, poświęcone między innymi narkotykom i nekrofilii – najbardziej kontrowersyjnych grup rockowych na świecie. Członkami berlińskiego zespołu są wokalista Till Lindemann, gitarzyści Paul Landers i Richard Z. Kruspe, basista Oliver Riedel, perkusista Christoph Schneider oraz klawiszowiec Flake Lorenz, wywodzący się ze wschodnioniemieckiej sceny punkowej. Wszystkie albumy Rammstein mają w Niemczech status platynowej płyty. Na zorganizowany w 2010 roku koncert w nowojorskim Madison Square Garden, pełna pula 20 tyś. biletów została wyprzedana w ciągu zaledwie 15 minut.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Wszystkie albumy studyjne grupy Rammstein od dziś dostępne w Spotify”

  1. Ależ albumy Rammstein były dostępne w Spotify. Tyle, że miały nałożone ograniczenia terytorialne. Można było to zauważyć w przypadku importu swojej biblioteki do chmury – domyślnie dopasowują metatagi z biblioteki Spotify do importowanych plików lokalnych.

  2. Parę godzin temu słuchałem sobie “Du hast” i “Reise, reise”, a teraz nagle te kawałki są niedostępne w Polsce. Mam nadzieję że to jakiś bug.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...