Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé wylądowały na YouTube

Muzyka 25.11.2014
Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé wylądowały na YouTube

Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé wylądowały na YouTube

I jest ich aż 17. Dotychczas artystka zgodziła się udostępnił jedynie cztery z nich za darmo, pozostałe były dostępne za drobną opłatą na iTunes. Od kilkunastu godzin ci, którym nie w głowie było z a nie płacić, mają sposobność zapoznać się ze wszystkimi teledyskami do utworów z krążka “Beyoncé”. 

“Beyoncé” to płyta wydana w grudniu 2013 roku, którą amerykańska wokalistka określiła mianem “albumu wizualnego”, na której każdej piosence towarzyszy teledysk. Dziś, niemal rok po premierze, możemy obejrzeć je za darmo – dotąd jedynie cztery z nich – “Drunk In Love,” “XO,” “Pretty Hurts” oraz “Partition” – dostępne były na YouTube, za każdy pozostały należało zapłacić. Niewiele, bo nieco ponad dolara za jeden, ale gdyby chcieć zobaczyć każdy, zrobiłaby się z tego już całkiem konkretna sumka.

“Beyoncé” to piąta solowa płyta w dorobku artystki, nagrywana w latach 2011-2013. Wśród gości, na krążku można usłyszeć Jaza Z, Drake’a i Franka Oceana i Chimamandę Ngozi Adichie. Klipy do “wizualnego albumu” Beyoncé kręcone były w różnych miejscach na świecie, między innymi w Houston, Nowym Jorku, Paryżu, Sydney i Rio de Janeiro. Naszą recenzję znajdziecie tutaj, a wszystkie teledyski na na kanale wokalistyki.

Beyoncé na YouTube

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé wylądowały na YouTube”

  1. placic za teledysk co za bezsens. przeciez to o muzykę chodzi nie o marnej jakości obrazy. teledyski to zamierzchła historia rozpoczeta przez MTV i nadal niestety kultywowana przez YT. i tak każdy puszcza muzyke na YT bo jest za darmo, po czym przegląda stry internetowe czy robi cokolwiek innego a nie gapi się jak marnej jakości gwiazdki wyginają się do kretyńskich tekstów. i jeszcze za to płacić…

    • to ty puszczasz sobie muzyke marnych gwiazdek z kretynskimi tekstami w piosenkach ? kto co lubi. ja wchodze na YT zeby obejrze teledysk, taki ktory mi sie podoba bo obrazuje muzyke. slucham muzykie z Deezer gdzie płace niepotoczną, nie osiągalną kwote dla ciebie 9,90 na miesiac od podan 6 miesiecy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...