To już pewne. Michelle MacLaren będzie odpowiedzialna za reżyserię “Wonder Woman”

Film 25.11.2014
To już pewne. Michelle MacLaren będzie odpowiedzialna za reżyserię “Wonder Woman”

To już pewne. Michelle MacLaren będzie odpowiedzialna za reżyserię “Wonder Woman”

Ziściło się marzenie Warner Bros. – kobieta (Michelle MacLaren) wyreżyseruje “Wonder Woman”. Choć zabrzmi to dziwnie, jest to pewnego rodzaju ewenement, ponieważ ostatnim superbohaterskim filmem jaki wyreżyserowała kobieta był “Punisher: War Zone” z 2008 roku od Lexi Alexander. Najważniejsza jednak nie jest płeć reżysera, a fakt, że Michelle MacLaren rzeczywiście wydaje się być odpowiednią osobą do stworzenia porządnej adaptacji Amazonki z komiksów DC.

wonder woman film 1

Trochę dziwić może obiecywanie przez Warner Bros., że reżyserką “Wonder Woman” będzie kobieta, zamiast – tak jak Marvel odnosnie “Captain Marvel” – ogłosić, że poszukują najlepszego kandydata na to stanowisko. A takim właśnie kandydatem zdaje się być Michelle MacLaren, która reżyserowała odcinki “Gry o tron”, “Żywe trupy” (“The Walking Dead”) oraz “Breaking Bad”. Premiera “Wonder Woman” zapowiedziana jest na 23-go czerwca 2017 roku. Zanim jednak Gal Gadot (jako Amazonka) wystąpi solo, wpierw ujrzymy ją w produkcji Zacka Snydera, tj. “Batman v. Superman: Dawn of Justice” 25-go marca 2016 roku obok Bena Afflecka (Batman) i Henry’ego Cavilla (Superman).

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “To już pewne. Michelle MacLaren będzie odpowiedzialna za reżyserię “Wonder Woman””

  1. Fajnie, ale jesdnak zostaje jej przypieta łątka jako “najlepszej kobiety reżyser” a nie “najlepszego reżysera” (określam zawód nie płeć) do filmu o Wonder Woman. Uniwersum DC mnie średnio grzeje, ale WW z tego co pamiętam, i przeglądam czasem jest trochę bardziej umięśniona niż ta “zajawka” zaprezentowana powyżej :) Wonder Woman to Seks-koks baba. Ta z plakatu trochę wątła jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...