Macie już dość “Interstellar”? Wytrzymajcie jeszcze chwilę i… przeczytajcie komiks!

Książki 18.11.2014
Macie już dość “Interstellar”? Wytrzymajcie jeszcze chwilę i… przeczytajcie komiks!

Macie już dość “Interstellar”? Wytrzymajcie jeszcze chwilę i… przeczytajcie komiks!

“Interstellar” był jednym z najbardziej wyczekiwanych obrazów tego roku. Zdetronizować może go tylko nadchodząca premiera filmu “Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1”. Najnowszy film Christophera Nolana zbiera bardzo kontrowersyjne recenzje – jedni zachwycają się efektami specjalnymi, przedstawieniem kosmosu i wzruszającą fabułą, drudzy ośmieszają naukowość “Intrestellar” i mają w nosie patos całej opowieści. Sama jestem gdzieś pośrodku między tymi dwoma sprzecznymi zdaniami, co zresztą wyraziłam w mojej recenzji filmu.

interstellar absolute zero komiks

Internet nie chce ucichnąć po premierze filmu, co i rusz dostajemy nowe informacje związane z tytułem. Ostatnio na przykład mogliśmy się dowiedzieć, że do tej pory, biorąc pod uwagę cały świat, “Interstellar” zarobił ponad 300 milinów dolarów. Dziś do Sieci trafił komiks “Interstellar”, będący rozwinięciem historii filmowej. Tytuł komiksu to “Absolute Zero” i znajdziemy w nim historię Dr. Manna, w rolę którego w filmie wcielił się Matt Damon. Z “Absolute Zero” dowiemy się między innymi jaka była motywacja mężczyzny oraz co sprawiło, że podjął takie, a nie inne decyzje.

TUTAJ PRZECZYTASZ KOMIKS!

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “Macie już dość “Interstellar”? Wytrzymajcie jeszcze chwilę i… przeczytajcie komiks!”

 1. “Zdetronizować może go tylko nadchodząca premiera filmu „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1″

  mam pytanie: o co chodzi w tej ekscytacji The Hunger Games? Nie jestem dziewczynką w wieku gimnazjalnym, nie słucham One Direction ani Justina Biebera, nie rozumiem fenomenu…

  • Dokładnie – o co chodzi z Igrzyskami Śmierci? Przecież to jest jakiś film dla nastolatków, który stoi na tej samej półce co osławiony Zmierzch…

   • Jest troszeczkę wyżej niż Zmierzch, ale prawdę mówiąc szału nie robi. Książka była o wiele ciekawsza, niż ekranizacje, jednakże nie było mi dane przeczytać trylogii. Może kiedyś się skuszę.

  • Może i to nie jest wymagające, ale nie słucham Biebera i One Direction, a lubię “Igrzyska Śmierci”. Świetnie się to ogląda po prostu, jest fajnie zrealizowane, występują dobrzy aktorzy. Jest emocjonująca historia… Czego chcieć więcej?

   • No ok, ale Igrzyska Śmierci mogą być najbardziej oczekiwanym filmem roku tylko w grupie demograficznej ‘dziewczynki w wieku 14-19 lat’ ;-) Porównanie z filmem Zmierzch jest imho bardzo celne.

   • Świetnie się to ogląda? Przez własną niewiedzę byłem na Igrzyska Śmierci 1 w kinie, bo znajoma chciała iśc (nigdy nie czytam/nie oglądam niczego na temat filmu, na który miałbym iść do kina by być zaskoczonym) i od samego początku poziom KICZU i TANDETY był P O R A Ż A J Ą C Y. Absolutne dno.

    • Absolutne dno? To nie wiem, co powiedziałbyś o filmach takich jak: “Czarna owca”, “Ludzka stonoga” czy “Kac Wawa”. To jest dno, choć w przypadku “Ludzkiej stonogi” tak głupie, że aż śmieszne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...