Już wiemy, dlaczego Avengers byli smutni. Zobaczcie rozszerzony zwiastun “Avengers: Age of Ultron”

Film 29.10.2014
Już wiemy, dlaczego Avengers byli smutni. Zobaczcie rozszerzony zwiastun “Avengers: Age of Ultron”

Już wiemy, dlaczego Avengers byli smutni. Zobaczcie rozszerzony zwiastun “Avengers: Age of Ultron”

Dzięki wczorajszej “tajemniczej” konferencji Marvela w El Capitan Theatre dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat przyszłości MCU (Marvel Cinematic Universe). Jednak także ci, którzy siedzieli w domach, a włączyli najnowszy odcinek “Agents of S.H.I.E.L.D.” mogli zostać nagrodzeni czymś specjalnym. 

Widzowie serialu zostali uraczeni rozszerzonym zwiastunem “Avengers: Age of Ultron”. Dzięki materiałowi, dowiadujemy się, że przed przybyciem Ultrona Avengersi doskonale bawili się organizując grę “kto jest wart posiadania młota (Mjolnir) Thora”. Oczywiście nikomu się ta sztuka nie udaje – jedynie Kapitan Ameryka delikatnie go poruszył – ale imprezę psuje przybycie Ultrona. Ten robot najwyraźniej nie wie, co to znaczy dobra impreza. Na premierę “Avengers: Age of Ultron” musimy zaczekać do 1 maja 2015 roku, wtedy dowiemy się, dlaczego Ultron nie lubi przyjęć Tony’ego Starka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Co by było, gdyby Marvel stworzył film tylko dla kobiet?

Jak powinien wyglądać idealny film dla kobiet? Dużo łez, mokrych chusteczek, przypadkowych sytuacji i miłość od pierwszego wejrzenia. Twórcy “Saturday Night Live” postanowili pokazać, jak wyglądałaby idealna wersja filmu dla pań w wykonaniu Marvela.

Film 04.05.2015

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Już wiemy, dlaczego Avengers byli smutni. Zobaczcie rozszerzony zwiastun “Avengers: Age of Ultron””

  1. Zapowiada się kapitalnie. Szczególnie moją uwagę w tym zwiastunie przykuło dążenie scenarzystów do osiągnięcia Nolanowskiego klimatu w filmie o tematyce superbohaterskiej. Oby to się udało, bo w połaczeniu z Nolanowskim scenariuszem oraz fantastycznymi efektami, “Avengers” może śmiało konkurować do miana najlepszego filmu Marvela.

  2. Mam nadzieję, że nie zepsują czarnego charakteru. Teraz Ultron wywiera naprawdę wspaniałe wrażenie w zwiastunach, a James Spader w tej roli pasuje jak trzeba. Oby w filmie też to działało tak jak należy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...