Wirtualne Targi Książki – cztery dni promocji i czytniki do wygrania

Książki 23.10.2014
Wirtualne Targi Książki – cztery dni promocji i czytniki do wygrania

Wirtualne Targi Książki – cztery dni promocji i czytniki do wygrania

Dziś rozpoczynają się 18. Targi Książki w Krakowie, które potrwają aż do najbliższej niedzieli. Jeśli nie możecie się na nich pojawić, macie jeszcze możliwość wzięcia udziału w czterodniowej promocji, organizowanej przez e-księgarnię Publio.pl.

Wirtualne Targi Książki, bo pod taką nazwą funkcjonuje akcja Publio, to przede wszystkim znaczna obniżka cen e-booków, każdego dnia obejmująca inne tytuły. Na przykład dziś, każda dostępna w ofercie e-księgarni pozycja z wydawnictwa Iskry kosztuje 9,90 zł. Oznacza to, że na przykład “Zajeździmy kobyłę historii. Wspomnienia poobijanego jeźdźca”, za którą Karol Modzelewski otrzymał w tym roku Literacką Nagrodę Nike, możemy kupić za jedną piątą normalnej ceny. Jeszcze więcej można zaoszczędzić przy zakupie “Wołania w górach” Michała Jagiełło, które poza promocją kosztuje ponad 60 złotych.

targi książki online 2

W asortymencie Iskier znajduje się przede wszystkim literatura faktu – biografie, wspomnienia, dzienniki, eseje i opracowania historyczne, monografie oraz książki popularnonaukowe. Promocją objętych jest aż 120 książek, jeśli jednak szukacie beletrystki, raczej musicie uzbroić się w cierpliwość. Przynajmniej do jutra, bowiem w ramach Wirtualnych Targów Książki, oferta będzie zmieniać się codziennie. Publio nie ujawniło jeszcze, jakie pozycje zostaną przecenione w kolejnych dniach, wiadomo za to, że dostępne będą w identycznej, niskiej cenie – 9,90 zł.

targi książki online 3

A to jeszcze nie koniec. Co prawda mamy końcówkę miesiąca, ale być może zostały wam na koncie jakieś zaskórniaki i chcielibyście trochę rozbudować swoją wirtualną biblioteczkę. Jeśli tak, to przy okazji macie szansę zgarnąć czytnik Kindle. Wszystko, co trzeba zrobić, to wydać jak najwięcej pieniędzy na dostępne w Publio e-booki. Liczy się suma zamówień dokonana przez cały dzień. Codziennie, począwszy od dzisiaj, do zakończenia Wirtualnych Targów Książki, czyli do niedzieli, do zgarnięcia jest jeden czytnik.

Wirtualne Targi Książki na Publio.pl 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Wirtualne Targi Książki – cztery dni promocji i czytniki do wygrania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...