Już jest! Do sieci wyciekł trailer „Avengers: Age of Ultron”!

Film 23.10.2014
Już jest! Do sieci wyciekł trailer „Avengers: Age of Ultron”!

Już jest! Do sieci wyciekł trailer „Avengers: Age of Ultron”!

Co tutaj dużo pisać – trailer „Avengers: Age of Ultron” powala. Spieszcie się go oglądać, póki ten wciąż jest jeszcze dostępny. Oficjalnie zwiastun miał zostać wyemitowany dopiero za tydzień i wciąż nie wiadomo, czy to właśnie poniższy materiał filmowy jest jego finalną wersją.

*Chuu chuu* Słyszycie to? To Hype-train dotyczący najnowszego „Avengers: Age of Ultron” ruszył z maksymalną prędkością w kierunku majowej premiery. Pierwszy zwiastun z prawdziwego zdarzenia jest po prostu boski. W porównaniu z ostatnim filmem Marvela – „Guardians of the Galaxy”, „Avengers: Age of Ultron” wydaje się być znacznie bardziej mroczne i poważne. W końcu możemy również zobaczyć pancerz Iron-Mana przygotowany do konfrontacji z Hulkiem oraz Scarlet Witch i Quicksilvera w akcji.


Trailer “Avengers: Age of Ultron (link 1)

Trailer “Avengers: Age of Ultron (link 2)

Najbardziej zaskoczył mnie sam tytułowy Ultron, który w swojej ostatecznej formie jest… zaskakująco ludzki. Chodzi mi zwłaszcza o jego „rysy twarzy” wraz z oczodołami. Ciekawe wyróżnienie na tle dziesiątków kopii tego antagonisty, które zostaną mięsem armatnim dla Avengersów. Tych również czeka ogromne wyzwanie, czego najlepszym dowodem jest strzaskana tarcza Kapitana Ameryki na jednym z ujęć. Bardzo pozytywnie nastroił mnie także głos Jamesa Spadera, który użycza go mechanicznemu szwarccharakterowi. Do pełni szczęścia na ekranie zabrakło mi jedynie nowej postaci w filmowym uniwersum – Visiona.

„Avengers: Age of Ultron” pojawi się w kinach w maju 2015 roku. Muzyka użyta w zwiastunie to przerobione I’ve Got No Strings.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “Już jest! Do sieci wyciekł trailer „Avengers: Age of Ultron”!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...