Superbohaterski rozkład jazdy na kolejne 6 lat. Kiedy i na co iść do kina?

Film 20.10.2014
Superbohaterski rozkład jazdy na kolejne 6 lat. Kiedy i na co iść do kina?

Superbohaterski rozkład jazdy na kolejne 6 lat. Kiedy i na co iść do kina?

Dzięki filmowym “fazom” Marvela i ostatnio opublikowanemu harmonogramowi od Warner Bros. wiemy już, jak mniej więcej będzie wyglądać superbohaterskie kino na kolejne 6 lat. Dylan Todd z serwisu Comics Alliance przygotował z tej okazji specjalną infografikę, która w bardzo jasny sposób przedstawia na osi czasu wszystkie ważne premiery filmów o superbohaterach.

premiery filmów o superbohaterach marvel dc

Na osi czasu znajduje się 29 pozycji, z czego 7 z albo nie jest pewne (“Sandman”), albo wciąż czeka na datę premiery (“Thor 3”). Infografika prezentuje także daty produkcji Marvela, które jeszcze nie mają dodanych tytułów, więc “Thor 3”, “Black Widow”, “Black Panther” czy “Gambit” mogą wypełnić puste miejsca. Bez wątpienia najciekawiej prezentuje się 2017 rok, w którym ujrzymy aż 9 filmów opartych o świat komiksów i jeden (“Lego Batman“) ocierający się o niego. Oczywiście część tytułów może wypaść całkowicie z harmonogramu (ekhm, Spider-Man), a część zostanie przesunięta w czasie. Tak czy siak wniosek nasuwa się jeden – żyjemy w erze bezwzględnej dominacji filmów o superbohaterach i końca jej – póki co – nie widać.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Superbohaterski rozkład jazdy na kolejne 6 lat. Kiedy i na co iść do kina?”

  1. Ja czekam na jeden film Venom:Carnage. A jak z tego zrobią papkę dla całej rodziny to zrobię zarządowi Sony z du*y jesień średniowiecza. Ma być ten cholerny psychopata co w jednym komiksie z policjantów puzzle zrobił

      • to co zrobią takiego psychopatę od misiów pluszowych? Niby wariat ale jedynie misia posieka. To po co biorą się za tą postać. Wg mnie nie ma nikogo z bardziej nasranym mózgiem w ekipie Marvela.

          • UWAGA SPOILERY Z KOMIKSÓW W KOMENTARZU Właśnie o tego czerwono czarnego gnojka mi chodzi :) Sam Venom nie jest taki fajny, jest momentami zbyt pozytywny, szczególnie że (jeżeli dobrze pamiętam) przez pewien czas należał do Avengersów pod rządami Osborna w S.H.I.E.L.D. Tak czytałem tę mini encyklopedię, bo już gubiłem się w wątkach samych x-men (dla mnie seria x-men skończyła się po zakończeniu wątku gdzie Magneto wyssało metal z kości Wolveriene) i Spidermana :) Z tego co pamiętam w komiksach symbiot Carnage jest dzieckiem symbiota Venom. Na liście nie widzę nic co pokazałoby pojawienie się Venoma. Szczególnie ciekaw mnie walka. W końcu Venom i Spiderman ramię w ramię walczyli i pokonali Carnage (zaczynam żałować że oddałem kolekcję komiksów X-men i Spiderman do biblioteki szkolnej 10 lat temu). Właśnie dlatego ciekawi mnie co zrobią z tą postacią. Jest ona tak zła ze aż Venom stał się tym dobrym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...