Już jest! Pierwszy zwiastun “Tomorrowland”

Film 10.10.2014
Już jest! Pierwszy zwiastun “Tomorrowland”

Już jest! Pierwszy zwiastun “Tomorrowland”

Tajemniczy film od Disneya nareszcie doczekał się pierwszego trailera. Przy okazji ujawniono także szereg informacji o “Tomorrowland”, o którym dotychczas wiadomo było bardzo niewiele. 

Do niedawna na “Tomorrowland” spuszczona była zasłona milczenia. Ogłoszono jedynie nazwiska kilku osób z obsady aktorskiej (George Clooney, Britt Robertson oraz Hugh Laurie), oraz reżysera – Brada Birta – i scenarzysty, Damona Lindelofa. Teraz wreszcie poznaliśmy zarys fabuły, możemy również obejrzeć dwuminutowy zwiastun filmu.

Główną bohaterką “Tomorrowland” ma być Casey Newton (w tej roli Robertson), która przypadkiem natrafia na enigmatyczny artefakt. Dotknięcie go pozwala wejrzeć do alternatywnego, lepszego świata. Casey chce odnaleźć tę krainę. W trakcie swoich poszukiwań, spotyka introwertycznego wynalazcę Franka Walkera (Clooney), będącego w posiadaniu pewnych informacje umożliwiające dotarcie tam, jednak pragnącego zachować je dla siebie.

Główną inspiracją była dla Lindelofa “Bliskie spotkania trzeciego stopnia” z 1977 roku. Akcja w filmie ma być sprowadzona na drugi plan – najważniejsze będzie odkrywanie przez widza tajemnic tytułowego świata. Premiera odbędzie się na 22 maja 2015 roku. Zapowiada się smakowicie. Zdaniem scenarzysty, Tomorrowland będzie dla nauki tym, czym Hogwart był dla magii.

Teksty, które musisz przeczytać:

Czy komedie science-fiction mogą się udać? Początek „Avenue 5” pokazuje, że to bardzo trudne, nawet z Hugh Lauriem w roli głównej

Armando Iannucci to niezwykle ważna postać w amerykańskiej branży komediowej. Jego najsłynniejsze seriale – „Figurantka” i „The Thick of it” – nie zrobiły jednak furory w naszym kraju. Znaczne większe szanse na sukces wśród polskich widzów na serial science fiction „Avenue 5”. I to mimo, że jego początek budzi bardzo mieszane uczucia.

Recenzja/Seriale 20.01.2020

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Już jest! Pierwszy zwiastun “Tomorrowland””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...