J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej

Książki 18.09.2014
J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej

J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej

Po nieudanym “Trafnym wyborze” J. K. Rowling postanowiła ponownie spróbować sił. Choć “Wołanie kukułki”, pierwsza powieść o  Cormoranie Strike’u, nieporadnym życiowo prywatnym detektywie, nie powtórzyła sukcesu serii o Harrym Potterze, została przyjęta pozytywnie przez wielu czytelników. Nadszedł więc czas na drugą część cyklu. Tym razem na półki sklepowe trafi “Jedwabnik”.

robert-galbraith-jedwabnik-the-silkworm-cover-okladkaPremiera książki “Jedwabnik” zapowiedziana jest na 24 września 2014 roku. Na szczęście posiadacze Kindle’ów i innych czytników książek e-bookiem mogą cieszyć się już dziś. No… nie do końca. Ale prawie. E-księgarnia Woblink już dziś ruszyła z przedsprzedażą. Do 23 września można zakupić “Jedwabnika” w promocyjnej cenie, tylko 24,90 zł!

Cormoran Strike powrócił, tak jak i jego pomysłowa asystentka, Robin Ellacott; to para, która jest na dobrej drodze do takiej sławy, jaką za detektywistyczne umiejętności zyskali Nick i Nora z „W pogoni za cieniem” czy Mikael Blomkvist i Lisbeth Salander (znana też jako dziewczyna z tatuażem) (…) zajmująca powieść, w której najbardziej fascynującymi bohaterami są nie zabójca czy ofiara, lecz detektywi próbujący rozwikłać zagadkę.

„The New York Times”

Każdy, kto przed premierą zakupi najnowszą powieść Roberta Galbraitha od razu otrzyma pierwsze rozdziały książki, by już dziś móc się nią delektować.

Brzmi całkiem nieźle, zwłaszcza, że fani tradycyjnego druku muszą poczekać jeszcze tydzień, aż “Jedwabnik” (na pewno droższy o co najmniej dychę) trafi w ich ręce. Ponadto każdy, kto zakupi książkę do 23 września otrzyma 40% zniżki na dowolną pozycję ze sklepu Woblink.

Wszyscy, którzy zdecydują się na szybki zakup w ciągu 6 dni, “Jedwabnika” otrzymają w dniu premiery, tj. w środę, 24 września. Książka pojawi się na ich wirtualnej półce.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “J. K. Rowling wraca jako Robert Galbraith! Cyfrowi znowu mają lepiej”

  1. “Trafny wybór” nieudany? Kto tak twierdzi? Rozumiem, że to arbitralna opinia pani autorki wpisu? Jeśli tak, to przydałoby się dodać “moim zdaniem nieudany”. Ja akurat uważam, że “Trafny wybór” jest całkiem udany, w przeciwieństwie do “Wołania kukułki”; to tylko moje zdanie i nie domagam się od nikogo, by je podziałał, a tym bardziej nie wygłaszam go jak prawdy objawionej. Mniej arogancji, więcej pokory proszę.

    • Wow, serio? Tekst jest podpisany, więc chyba da się stosunkowo łatwo sprawdzić “kto tak twierdzi”. Skoro autorka wyraża swoją opinię (co jest oczywiste, bo nie powołuje się na jakiekolwiek źródła), to chyba nie ma potrzeby dodawać, że to jej opinia? W którym miejscu autorka domaga się, by ktoś jej zdanie podzielał? Rozumiem że poprawne zdanie powinno brzmieć “Nie chciałabym nikogo urazić, ale po niezbyt – moim skromnym, skromniuteńkim zdaniem – nieudanym „Trafnym wyborze” J. K. Rowling postanowiła ponownie spróbować sił. Podkreślam, że to tylko moja opinia i macie prawo się z nią nie zgadzać”? Abstrahując już od faktu, że książka ta faktycznie spotkała się z wieloma negatywnymi recenzjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...