Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Film 28.07.2014
Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Ostatnie dni trudno nazwać inaczej niż dniami zwiastunów filmowych. Z okazji Comic-Conu w Internecie nastąpił potężny wysyp trailerów najbardziej oczekiwanych produkcji. Dziś, zupełnie niedawno, do Sieci trafił zwiastun prezentujący dalsze losy Bilbo Bagginsa, “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”. 

Kolejne przygody Hobbita w Polsce obejrzeć będziemy mogli za niecałe pół roku, bo 26 grudnia 2014. Światowa premiera przewidziana jest na 17 grudnia bieżącego roku. “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” będzie ostatnią z części opowiadających o Bagginsie i innych bohaterach wykreowanych przez J. R. R. Tolkiena. Trzeba przyznać, że trailer robi wrażenie, a przede wszystkim jego muzyka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Christopher Tolkien był najlepszym (i najgorszym) ratownikiem twórczości ojca. Bez niego nie wydano by większości książek Tolkiena

Christopher Tolkien zmarł 15 stycznia 2020 roku we Francji, gdzie od wielu lat zamieszkiwał. Większość fanów twórczości jego ojca nie wiedziałoby wiele o tej postaci, gdyby nie prosty fakt. To właśnie najmłodszy syn zajmował się dorobkiem J.R.R. Tolkiena po jego śmierci. Bez jego wkładu nie ukazała by się znaczna większość książek ojca.

Artykuł/Książki 17.01.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...