Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Film 28.07.2014
Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Zwiastun “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” jest już w Sieci!

Ostatnie dni trudno nazwać inaczej niż dniami zwiastunów filmowych. Z okazji Comic-Conu w Internecie nastąpił potężny wysyp trailerów najbardziej oczekiwanych produkcji. Dziś, zupełnie niedawno, do Sieci trafił zwiastun prezentujący dalsze losy Bilbo Bagginsa, “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”. 

Kolejne przygody Hobbita w Polsce obejrzeć będziemy mogli za niecałe pół roku, bo 26 grudnia 2014. Światowa premiera przewidziana jest na 17 grudnia bieżącego roku. “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” będzie ostatnią z części opowiadających o Bagginsie i innych bohaterach wykreowanych przez J. R. R. Tolkiena. Trzeba przyznać, że trailer robi wrażenie, a przede wszystkim jego muzyka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Bilbo Baggins odszedł na Zachód. Zmarł aktor Ian Holm, znany z „Władcy Pierścieni” i „Obcego”

Ian Holm w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat doczekał się statusu jednego z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich aktorów. Zwykle występował na drugim planie, ale dzięki rolom w takich produkcjach jak „Władca Pierścieni”, „Obcy – 8. pasażer Nostromo” czy „Piąty element” doczekał się sławy i wiernego grona fanów. Niestety, dzisiaj rano aktor zmarł w szpitalnym łóżku.

News/Film 19.06.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...