Wybierz swoją gwiazdę YouTube’a. “Można inaczej” zmierza do finału

YouTube 04.07.2014
Wybierz swoją gwiazdę YouTube’a. “Można inaczej” zmierza do finału

Wybierz swoją gwiazdę YouTube’a. “Można inaczej” zmierza do finału

Jakiś czas temu pisaliśmy o “Można inaczej”, czyli projekcie organizowanym przez Hoop Colę, a będącym współpracą aż czternastu youtuberów. “Można inaczej” to nic innego jak internetowy talent-show, którego celem jest wybranie i nagrodzenie nowej, wschodzącej gwiazdy YouTube. Zwycięzca zgarnie aż 25 tysięcy złotych na rozkręcenie swojego kanału w serwisie (m. in. zakup sprzętu). 

Do tej pory uczestników konkursu wybierało jury składające się ze znanych vlogerów, m. in. Abstrachujów, SA Wardęgi, Radka Kotarskiego z Polimatów czy AdBustera. Znane twarze YouTube wyróżniły 16 laureatów. Teraz przyszedł czas na widzów – to właśnie oni zdecydują, jaka czwórka wspaniałych znajdzie się w finale.

Od jutra, czyli 5 lipca potrwa głosowanie internetowe, w którym każdy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Finał “Można inaczej” przewidziany jest na 11 lipca – tego dnia laureat, wraz z zaangażowanymi youtuberami, weźmie udział w Sonisphere Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Klikając tutaj możecie obejrzeć playlistę z występami 16 potencjalnych zwycięzców. Wśród nich znalazł się team Filozofia w praktyce, Karciany Magik czy projekt poświęcony Urban Legend. Przed odbiorcami twardy orzech do zgryzienia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...