Darmowy miesięczny abonament na muzykę w najwyższej jakości! Rusza WiMP HiFi Week

Muzyka 23.06.2014
Darmowy miesięczny abonament na muzykę w najwyższej jakości! Rusza WiMP HiFi Week

Darmowy miesięczny abonament na muzykę w najwyższej jakości! Rusza WiMP HiFi Week

Czasy, kiedy jakość muzyki w Internecie miała drugorzędne znaczenie, bo liczyła się przede wszystkim jej dostępność, mamy już dawno za sobą. Dziś chcemy mieć błyskawiczny dostęp do najgorętszych premier, brzmiących możliwie jak najlepiej. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi usługa WiMP HiFi, którą w ramach akcji promocyjnej możemy wypróbować za darmo.

WiMP to muzyczny serwis streamingowy oferujący muzykę w najwyższej jakości, w tym jako jedyny w Polsce w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do empetrójek, warto sprawdzić, o ile bogatsze i zwyczajnie lepsze brzmienie mają wasze ulubione utwory w nieskompresowanej wersji.

A jest ku temu znakomita okazja, bowiem dziś startuje kampania HiFi Week, w ramach której możemy uzyskać 30 – dniowe abonamenty WiMP HiFi zupełnie za darmo.Wystarczy najpóźniej do niedzieli, 29.06, zarejestrować się pod adresem www.wimp.pl/hifiweek. Każdy, kto skorzysta z tej oferty, będzie miał okazję zapoznać się z muzyką, która najlepiej zabrzmi na sprzęcie o najwyższych parametrach.

wimp hifi week

– Od dziś w naszym serwisie będzie można znaleźć playlisty opracowane lub pieczołowicie wybrane przez redakcję WiMP a także szereg rekomendowanych albumów w ramach serii Album Dnia – mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. – Chcemy umożliwić jak największej liczbie odbiorców korzystanie z muzyki w najwyższej udostępnianej w tym momencie jakości na rynku.

Wśród rekomendowanych przez redakcję Albumów Dnia pojawią się takie wydawnictwa jak Damon Albarn „Everyday Robots”, Jack White „Lazaretto” czy Michael Jackson „XScape”. W WiMP udostępnione zostaną także albumy muzyki jazzowej, wydane przez wytwórnię Blue Note, jak również sporo muzyki klasycznej. Wszystkie propozycje zostały wybrane, by pokazać różnorodne produkcje z ostatnich tygodni, które prezentują zarówno świetną jakość dźwięku, jak i wysoki poziom artystyczny.

sPlay oraz Spider’s Web biorą udział w akcji promującej HiFi Week oraz usługę WiMP HiFi. Dzięki temu począwszy od dziś, przez cały nadchodzący tydzień będziecie mogli na naszych łamach poczytać o wybranych przez WiMP Albumach Dnia.

WiMP HiFi Week

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Darmowy miesięczny abonament na muzykę w najwyższej jakości! Rusza WiMP HiFi Week”

    • Pytanie na ile pozwolą mu wytwórnie. Chce to jedno a rzeczywistość to drugie. Z drugiej strony pytanie czy rzeczywiście tak bardzo będzie dzielił się kasą jak zobaczy, że to duża kasa jest.

      • ja nie wierzę w to dzielenie się kasą. zresztą czym tu się dzielić – i tak większość kasy z opłat abonamentowych trafia do wytwórni i do wszelkiej maści zaiksów. Im więcej odda tym mniej zostanie na rozwój technologii a co za tym idzie na podnoszenie jakości usług.

        • on chce muzykę od twórcow kupowac bez pośredników – tu jest kruczek :) pewnie znowu dadzą mu popalić bo w koncu chce wytwórnie od źródełka odciąć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...