Krótka piłka: Autor “Bezcennego” pisze scenariusz do nowego serialu TVP 2

Film 23.06.2014
Krótka piłka: Autor “Bezcennego” pisze scenariusz do nowego serialu TVP 2

Krótka piłka: Autor “Bezcennego” pisze scenariusz do nowego serialu TVP 2

Zygmunt Miłoszewski, znany głównie z zeszłorocznej gorącej premiery pt. “Bezcenny” razem ze swoim bratem, Wojciechem, pisze scenariusz do nowej produkcji Telewizji Polskiej. “Prokurator”, świeżynka w serialach kryminalnych, będzie opowiadać o losach emerytowanego prokuratora i młodego policjanta. Obsada aktorska ma być skompletowana już w czerwcu tego roku. Czy na ekranie znowu zobaczymy Roberta Więckiewicz? Czas pokaże.

Akcja “Prokuratora” rozgrywać się będzie w Warszawie.  Serial składać się będzie z 10 odcinków i w każdym z nich dwaj główni bohaterowie rozwiązywać będą kryminalne sprawy. Główną osią fabuły będzie tajemnica z przeszłości, która dotyczyć będzie rodziny emerytowanego prokuratora. Starszemu mężczyźnie w rozwikłaniu zagadki pomagać będzie ów młody policjant. Reżyserem serialu będzie Jacek Filipiak, który odpowiedzialny jest za takie produkcje jak “Na Wspólnej”, “Naznaczony” czy “Lekarze”.

Zygmunt Miłoszewski

Trzeba przyznać, że jeśli scenariusz wyjdzie m. in. spod pióra Zygmunta Miłoszewskiego, jest na co czekać! Autor zachwycił wszystkich historią o prokuratorze Szackim (“Uwikłanie”, “Ziarno prawdy”) i stał się jednym z najpopularniejszych polskich autorów kryminałów po premierze “Bezcennego”. Aktualnie oczekujemy trzeciej i ostatniej części przygód prokuratora Szackiego, a także filmu, “Ziarno prawdy”, który powstanie na podstawie książki o tym samym tytule. Warto nadmienić, że Zygmunt Miłoszewski także i do tej produkcji współtworzył scenariusz filmowy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...