Chcecie Spider-Man 3? No to sobie jeszcze trochę poczekacie…

Film 13.06.2014
Chcecie Spider-Man 3? No to sobie jeszcze trochę poczekacie…

Chcecie Spider-Man 3? No to sobie jeszcze trochę poczekacie…

Przez „trochę” mam na myśli trzy lata, data premiery Spider-Man 3 została przesunięta z 10 czerwca 2016 na rok 2017 – miesiąc nie został podany. Jak na razie nie są to potwierdzone informacje, ale jeśli serwis Ain’t Cool News podaje coś takiego, to można w 90% wierzyć tym informacjom.

sinister six 2016

W zasadzie nie jest to taka zła nowina, jak mogłoby się wydawać. Otóż na miejsce Spider-Man 3 prawdopodobnie wskoczy film Sinistex Six, z czarnymi charakterami (największymi wrogami Spider-Mana). Produkcja filmu miałaby się zacząć w styczniu 2015 roku, więc naprawdę rozsądne wydaje się, że Sinister Six ujrzymy wcześniej, tj. w 2016 roku.

spider-man 3 sinister six

Kolejny tropem, który potwierdza ten rozwój wydarzeń, jest odejście Drew Goddarda z Netflixa i zrezygnowanie z pracy nad serialem Daredevil i skupienie się właśnie na Sinister Six (scenariuszu i reżyserii). Widać wyraźnie, że dla Sony jest to wielka sprawa, skoro zdołali ściągnąć Goddarda tak szybko. Cieszy mnie to niezmiernie, od Spider-Mana trochę odpoczniemy, a w tym czasie Sony zbuduje swoje małe uniwersum Pajęczaka, które – jestem w tym momencie hurraoptymistyczny – będzie rywalizować z kinowym światem Marvela i DC. Niech wygra najlepszy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Sony zaprzecza, że Tobey Maguire i Andrew Garfield zostali zatrudnieni w „Spider-Man 3”. Koniec marzeń o aktorskim Spider-Verse?

Niemający jeszcze oficjalnego tytułu sequel „Spider-Man: Homecoming” i „Spider-Man: Daleko od domu” to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowych produkcji Marvela. A zainteresowanie fanów tylko urosło po tym, jak pojawiły się plotki, że do obsady „Spider-Man 3” dołączyli Tobey Maguire i Andrew Garfield. Rzecz w tym, że Sony zaprzecza tym informacjom.

News/Film 19.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...