Krótka piłka: Drugi sezon True Detective w Kalifornii, z trzema głównymi bohaterami

Seriale 27.05.2014
Krótka piłka: Drugi sezon True Detective w Kalifornii, z trzema głównymi bohaterami

Krótka piłka: Drugi sezon True Detective w Kalifornii, z trzema głównymi bohaterami

Od dawna nie jest żadną tajemnicą, że ukochani przez nas Matthew McConaughey i Woody Harrelson (bohaterowie pierwszego sezonu “True Detective”) nie powrócą, a fabuła kolejnych serii będzie opowiadać zgoła inną historię – jak to w przypadku antologii. Jednak poza tymi ogólnymi informacjami, twórcy serialu HBO nie ujawnili nic więcej, do dzisiaj.

Nic Pizzolatto powiedział w trakcie w wywiadu – przeprowadzonego podczas programu radiowego „To the Best of Our Knowledge” – że w nowym sezonie “True Detective” zobaczymy aż trzech głównych bohaterów, zaś miejscem akcji będzie Kalifornia (ale nie Los Angeles), której klimat twórcy będą starali się uchwycić (podobnie jak w przypadku Louizjany z pierwszego sezonu). Scenariusz, a raczej scenariusze są już gotowe, a castingi zaczną się w przyszłym miesiącu.

Nie wiemy jednak jeszcze nic o historii, którą będzie opowiadać przyszły sezon “True Detective”, chociaż jakiś czas temu Pizzolatto powiedział serwisowi Hitflix, że fabuła drugiego sezonu może skupiać się na „twardej” kobiecie, złym facecie i okultystycznej historii amerykańskiego systemu transportowego. Jak bardzo serio traktować te słowa? Tego jeszcze nie wiadomo. Nie została ujawniona również oficjalna data premiery kolejnego sezonu serialu od HBO, przypuszcza się jednak, że będzie to styczeń 2015 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Krótka piłka: Drugi sezon True Detective w Kalifornii, z trzema głównymi bohaterami”

  1. Nigdy chyba nie wyczekiwałem kolejnego sezonu serialu z takim napięciem jak teraz. Ten sam serial, a całkowicie różne od siebie historie, nowi aktorzy, nowe miejsce akcji… Obawiam się co z tego może wyjść. Co jak co, ale McConaughey postawił poprzeczkę bardzo wysoko jeśli chodzi o kreowanie postaci.

  2. True Detectiwe czy House of Cards? Nie mam zbyt dużo wolnego czasu a mam ochotę na nowy ale dobry serial i nie wiem co wybrać.

    • O rany, ciężki wybór. Jeżeli faktycznie chodzi o czas, to True Detective, bo tylko jeden sezon był na razie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...