“X-Men: Days of Future Past”: ostatni trailer

Film 16.04.2014
“X-Men: Days of Future Past”: ostatni trailer

“X-Men: Days of Future Past”: ostatni trailer

Dziś dostaliśmy jeszcze jeden powód, żeby z narastającą niecierpliwością wyczekiwać premiery “X-Men: Days of Future Past” – ostateczny zwiastun. Internauci zgodnie twierdzą: jest rewelacyjny. Potwierdzam: jest. 

Jest moc. Jeśli film będzie równie udany co ten zwiastun – a póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują – zapowiada się prawdziwy megahit.

Akcja „X-Men: Days of Future Past” rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych – w teraźniejszości, gdzie X-Meni walczą z bractwem Mystique, oraz w przyszłości, w której mutanci żyją w obozach internowania, a na straży „normalności” stoją Sentinele. Za sprawą wizji z przyszłości, przesłanej w teraźniejszość przez Kitty Pryde, X-Meni muszą podjąć próbę zapobiegnięcia wydarzeniom, które mają sprowadzą na nich zagładę.

Reżyserem nowych “X-Menów” jest Bryan Singer, scenariusz napisał Simon Kinberg. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Jamesa McAvoya, Jennifer Lawrence, Hugh Jackmana, Petera Dinklage i Iana McKellena. Reżyserem jest Bryan Singer. Światowa premiera odbędzie się 21 maja, polska – 2 dni później.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““X-Men: Days of Future Past”: ostatni trailer”

  1. Marvel robi świetną robotę co film to mega produkcja. Chociaż lubię snobować się na bardziej ambitne kino to nie mogę się oprzeć magi superbohaterów :)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...