Nowy zwiastun Maleficent – “Czarownicy”

Film 19.03.2014
Nowy zwiastun Maleficent – “Czarownicy”

Nowy zwiastun Maleficent – “Czarownicy”

Dwie minuty fantastycznych obrazków z mrocznej baśni o czarownicy Maleficent ze “Śpiącej królewny”. Zdecydowanie najlepszych, najbardziej nastrojowy z dotychczasowych zwiastunów. 

Najnowszy – trzeci już – trailer pokazuje najwięcej. Znane już z poprzednich zwiastunów sceny wymieszane są z sporą ilością nowych, wcześniej niepublikowanych. Prezentuje tytułową, niezmiernie intrygującą, bohaterkę w różnych rolach – jako czarodziejkę, wojowniczkę i wiedźmę. Nie zabrakło też scen batalistycznych i… smoka. W końcu co to za baśń bez smoków? Co tu dużo gadać, oglądajcie, bo jest rewelacyjny.

Film opowiada historię opartą na baśni o śpiącej królewnie z perspektywy czarownicy Maleficent (w tej roli wystąpi Angelina Jolie). Niegdyś piękna i pełna dobra dziewczyna zmienia się pod wpływem toczonej przez jej kraj wojny. Broniąc z oddaniem swej ojczyzny doświadcza zdrady, która na zawsze ją odmieniła. Powodowana żądzą zemsty, przeklina Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Polska premiera “Maleficent” zapowiedziana jest na 30 maja 2014 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Robert Stromberg, a autorami scenariusza są Linda Woolverton oraz Paul Dini. W obsadzie poza Angeliną zobaczymy m.in. Elle Fanning, Juno Temple, Brentona Thwaitesa i Petera Capaldiego. Pierwszy zwiastun filmu możecie zobaczyć tutaj.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Nowy zwiastun Maleficent – “Czarownicy””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...