Chcesz oglądać żądne mózgu zombie? Sypnij groszem dla serialu Horda na PolakPotrafi.pl

Seriale 17.02.2014
Chcesz oglądać żądne mózgu zombie? Sypnij groszem dla serialu Horda na PolakPotrafi.pl

Chcesz oglądać żądne mózgu zombie? Sypnij groszem dla serialu Horda na PolakPotrafi.pl

Rodzimy webserial “Horda” szuka wsparcia na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi. Twórcy chcą zebrać za jej pośrednictwem 35000 złotych, dzięki którym jakość produkcji ma stać na najwyższym poziomie.

„Horda” ma być pierwszym polskim serialem internetowy utrzymanym w konwencji postapokaliptycznej z zombie w tle. Akcja dzieje się w Polsce, w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość jest na wymarciu, a ocaleć udało się tylko garstce. Premiera zapowiedziana jest na wrzesień bieżącego roku. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z wywiadu z Wiktorem Kiełczykowskim, reżyserem serialu, oraz z naszej zapowiedzi.

Za pośrednictwem Polak Potrafi twórcy “Hordy” chcą sfinansować część budżetu produkcji. Jak podkreślają – niezależnie od powodzenia akcji, serial i tak powstanie – jej sukces ma wpłynąć przede wszystkim na poprawienie jego jakości. W wypadku zebrania lub przekroczenia pożądanej kwoty, środki mają zostać przeznaczone na kosztowne elementy, jak charakteryzacja i efekty specjalne.

Chcąc wesprzeć projekt, możemy zdecydować się na jeden z kilkunastu progów – najniższa wpłata to symboliczna złotówka, za którą otrzymamy podziękowania od twórców. Za 25 złotych, poza podziękowaniami, dostaniemy numerowaną grafikę w formie gumorytu z logo serialu “Horda” i z podpisem reżysera. 50 zł to dodatkowo kubek, koszulka, flaga lub plakat do wyboru. Dwukrotność tej kwoty zagwarantuje nam limitowaną płytę DVD z serialem bądź imienne zaproszenie na premierę. Kolejne progi to m.in. dzień na planie zdjęciowym (500 zł), wykonane techniką matte paintingu hasło na murze scenografii (750), reżyserska kopia scenariusza (1000 zł) czy ucharakteryzowanie na zombie oraz seria zdjęć i trzydziestosekundowy spot filmowy (1500). Najwyższa możliwa wpłata – 4500 zł – uczyni nas producentem wspierającym oraz umożliwi nadanie imienia i nazwiska głównej bohaterce.

Mocno trzymam kciuki za “Hordę” i chętnie wesprę jej twórców wpłatą. Byłoby wspaniale wreszcie móc obejrzeć polski serial na wysokim poziomie. Szczególnie taki, o tematyce niezwykle bliskiej memu sercu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Chcesz oglądać żądne mózgu zombie? Sypnij groszem dla serialu Horda na PolakPotrafi.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...