Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czyli Polsat odgrzewa stare kotlety w nowej panierce

TV 23.01.2014
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czyli Polsat odgrzewa stare kotlety w nowej panierce

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czyli Polsat odgrzewa stare kotlety w nowej panierce

Jesteście zmęczeni talent showami, w których występują jacyś amatorzy? No to proszę, Polsat zaserwuje wam celebrytów na parkiecie i przy mikrofonie. Bardzo dobry pomysł prawda?

Taniec z Gwiazdami przenosi się do Polsatu, żeby jednak nikt nie powiedział, że stacja Solorza bierze tylko stare konie ze stajni TVNu, to dostaniemy jeszcze „nowy” (oparty na hiszpańskim formacie) program, w którym polscy celebryci/aktorki/wokaliści będą wcielać się w tych artystów, którym w życiu lepiej się powiodło. Skoro Polacy nie mogą mieć gwiazd na światowym poziomie, to chociaż daje się im polskich celebrytów w szatach prawdziwych gwiazd, czyli zapewne w 90% tych z Zachodu.

Zobaczymy zatem 14-tą edycję Tańca z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Your Face Sounds Familiar), gdzie polscy artyści będą musieli jak najlepiej tylko potrafią naśladować innych artystów. Te występy będzie oceniać jury w składzie: Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Królikowski, DJ Adamus ( o rany…) i Małgorzata Walewska. W gronie ocenianych znajdą się za to: Mariusz Totoszko (Volver), Katarzyna Skrzynecka, Bilguun Ariunbaatar i Julia Pietrucha.

Lista jeszcze nie jest pełna, ale jakoś mnie nie dziwi, że wśród wymienionych znajdują się osoby, które raczej nie mogą się czymś wybitnym pochwalić. Pocieszający jest jedynie fakt, że cel jest szczytny i zwycięzca każdego odcinka (a będzie ich osiem) i całej edycji przekaże wygraną kwotę na cel charytatywny.

Program będzie prowadzony przez duet Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, o muzyczny entourage będzie dbać Zygmunt Kukla z orkiestrą, a nad całością będą czuwać Rolf Meterm i Bolesław Pawica. Emisja programu wyznaczona jest na 22:00, co oznacza nie kolidowanie z gigantem ramówki TVNu (X-Factor) i TVP (Voice of Poland).

Przypominam tylko, że Polsat miał już w swojej ofercie podobny program, pt. Jak Oni Śpiewają, pytanie czy ten format nadal będzie mieć poparcie u widzów. A wy co sądzicie o kolejnym talent show z udziałem polskich „gwiazd”?

Teksty, które musisz przeczytać:

Kapuczyna raz! Jestem Grażyną i się tego nie wstydzę

Społeczna izolacja już tak chyba ma, że wyciąga z człowieka jego prawdziwą naturę. Czego nauczyłam się o sobie podczas pandemii? Nieoczekiwanie „diagnoza” przyszła ze strony redakcyjnych koleżanek, które jednomyślnie okrzyknęły mnie Grażyną. I wiecie co? Wcale się tego nie wstydzę.

Felieton/Trendy 22.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...