Brytyjska premiera Sherlocka już w Nowy Rok

Seriale 30.11.2013
Brytyjska premiera Sherlocka już w Nowy Rok

Brytyjska premiera Sherlocka już w Nowy Rok

To znaczy, że Brytyjczycy na 18 dni przed amerykańską premierą, będą mogli zobaczyć duet Cumberbatch (Sherlock)/Freeman (Watson) w akcji i w miły sposób leczyć kaca po sylwestrowej nocy.

Pierwszy odcinek (z trzyodcinkowego) trzeciego sezonu – zatytułowany The Empty Hearse – swoją premierę będzie mieć 1 stycznia 2014 roku, następne epizody (The Sign Of Free oraz His Last Vow) będą emitowane odpowiednio 5 stycznia i 12 stycznia. Wszystkie odcinki będą trwać po 90 minut.

 

Dodatkowo, mieszkańcy Londynu mogli wczoraj „nacieszyć” swe oczy widokiem karawanu z wieńcem w środku i datą premiery serialu Sherlock i przekornym hashtagiem na oknie kierowcy #sherlocklives. Cały ten ambaras z karawanem, to oczywiście część „spektakularnej” promocji BBC trwającej ech… dwa lata, czyli od 2012 roku kiedy zakończył się drugi sezon Sherlocka.

Wraz z podaniem informacji na temat premiery BBC podała również opis nowego odcinka. Dowiadujemy się więc, że po wydarzeniach z Reichenbach Fall (ostatniego odcinka drugiego sezonu) dr Watson ruszył do przodu, wybierając ciepłe bambosze i spokojne życie u boku swojej ukochanej. W obliczu wielkiego zagrożenia terrorystycznego dla Londynu, „martwy” Sherlock postanawia wrócić. Jednak po dwóch latach swojej absencji, Sherlock może odkryć ze zdziwieniem, że wiele rzeczy się zmieniło.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...