Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel

Muzyka 27.11.2013
Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel

Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel

Jamie Lynn Spears – 22-letnia siostra znanej nam wszystkim Britney – postanowiła spróbować sił w muzycznym biznesie. Posłuchajcie jej debiutanckiego singla “How Could I Want More”!

Jamie Lynn Spears nie miała nigdy parcia, by być tak wielką gwiazdą jak jej siostra. Trzymała się bardziej z boku, w cieniu sławy Britney nie zabiegała o więcej uwagi. Za to na własny rachunek robiła karierę w branży telewizyjnej. W latach 2005-2008 grała w serialu młodzieżowym “Zoey 101” rolę tytułowej Zoey. Serial nadawany w Stanach na antenie Nickelodeon (w Polsce pierwsza seria była do obejrzenia na kanale Zig Zap) miał uznanie w oczach widowni – głównie tej nastoletniej. Produkcję serialu zakończono, gdy Jamie Lynn Spears niespodziewanie zaszła w ciążę w wieku szesnastu lat.

Teraz, młodsza siostra Britney podjęła decyzję by iść w jej ślady. Od paru tygodni wiemy, że zaśpiewa gościnnie na nadchodzącym ósmym albumie Britney (“Britney Jean”, który ukaże się już drugiego grudnia). A teraz miał premierę jej własny, debiutancki singiel – utrzymany w klimacie contry-popowym kawałek “How Could I Want More”.

Jak myślicie – czy Jamie Lynn Spears odniesie tak wielki sukces jak Britney?

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel”

  1. Sukcesu Britney raczej nie powtórzy ale i tak jest całkiem nieźle – przyjemny choć nie rewelacyjny kawałek.
    Wygląd samej Jamie Lynn zdecydowanie na plus. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...