Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack na Wspieram.to

Gry 13.11.2013
Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack na Wspieram.to

Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack na Wspieram.to

Wspieram.to to polski serwis crowdfundingowy typu “wszystko albo nic”. Możemy na nim wspierać finansowo projekty z różnych zakresów m. in. literatury, filmu, mody, kuchni, technologii czy gier. Od niedawna możemy też przyczynić się do zrealizowania pomysłu Huberta Rutkowskiego z Krakowa, programisty, który kocha gry komputerowe. 

Hubert Rutkowski jest autorem gry Ninja Cat and Zombie Dinosaurs (wydana w maju 2013), która nie tylko bawi, ale posiada także walory edukacyjne. W skrócie: można dzięki niej nauczyć się szybszego i sprawniejszego pisania na klawiaturze. Wersja podstawowa jest udostępniona za darmo i można z niej skorzystać w każdym popularnym systemie: Windows, Linux czy MacOS.

Aby zagrać w Ninja Cat and Zombie Dinosaurs kliknij tutaj.

Po zebraniu opinii dotyczących jego gry, Hubert Rutkowski postanowił ulepszyć wersję podstawową kilkoma aspektami. To wszystko możemy znaleźć w dodatku Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack. Pozwoli on nam m. in. cieszyć się nowym poziomem gry, dodatkowym dinozaurem, lepiej zobrazowanymi statystykami i kilkoma wersjami językowymi (od child do porno).

Jeśli chcecie wesprzeć dodatek i co więcej – otrzymać go, wystarczy, że wpłacicie 15 zł, które zostaną przeznaczone na wydanie gry oraz wynagrodzenia dla jej autora. Oprócz dodatku dostaniecie również  jedną, wybraną przez was, pełną wersję gry Artifex Mundi.

Więcej o pomyśle, Hubercie Rutkowskim i  sposobach dofinansowania dodatku znajdziecie tutaj.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack na Wspieram.to”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...