Michał Wiśniewski wrócił! Z nową muzyką i fryzurą!

Muzyka 30.10.2013
Michał Wiśniewski wrócił! Z nową muzyką i fryzurą!

Michał Wiśniewski wrócił! Z nową muzyką i fryzurą!

To nie jest żart! On żyje, i ma się całkiem nieźle. Mało tego – wciąż nagrywa i koncertuje, również z Ich Troje! Niegdysiejszy król polskiego show-biznesu wraca do muzycznej gry z nowym albumem i wizerunkiem.

Przede wszystkim, zapomnijcie o jego czerwonej grzywie. Michał jako średnio ostrzyżony brunet prezentuje się – to trzeba przyznać – całkiem przyzwoicie. Wraz ze zmianą image’u lider Ich Troje serwuje nam nową muzykę. 26 listopada ukaże się nowy – już piąty – solowy album Michała zatytułowany “La Revolucion“, który zostanie wydany nakładem wytwórni My Music. Singlem promującym wydawnictwo został utwór “Piosenka jak pocałunek“, który wraz z teledyskiem miał teraz swoją premierę. Warto dodać że teledysk do utworu nakręcono w Paryżu i widzimy w nim parę wybitnych polskich aktorów – Izabelę Trojanowską oraz Witolda Dębickiego. Singiel jest dostępny do zakupu na iTunes, tak samo jak pre-order całej płyty.

Czy nowy solowy Wiśniewski odniesie sukces? Ciężko powiedzieć – wiadomo jednak, że sukces by się Michałowi przydał. Na nowe Ich Troje nie ma na razie co czekać. Na profilu na FB było więcej informacji o pokerze – wielkiej pasji wokalisty – aniżeli o nowej muzyce, wrześniowe koncerty w USA zostały odwołane w atmosferze skandalu, a nowa wokalistka jeszcze się chyba nie oswoiła z zespołem. We wrześniu poznaliśmy Martę Milan – wokalistkę numer sześć. A przypominamy że ostatni album “Ósmy obcy pasażer” ukazał się w 2008 roku, jeszcze z Anią Świątczak w składzie. Od tamtego czasu Ich Troje nie wydało nic nowego. Więc bez wątpienia Michałowi przydałby się sukces – przynajmniej komercyjny.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Michał Wiśniewski wrócił! Z nową muzyką i fryzurą!”

  1. […] „Piosenka jak pocałunek” była znośna. Nazwać ją wyżynami kunsztu muzycznego byłby przesadą, trochę jak nazwać Sfinksa figurką do postawienia na półce, ale łatwo było ją zignorować. Ot, Wiśniewski rozpływa się nad miłością, zaprasza do teledysku gwiazdy ekranu, przemienia się trochę w piosenkarza bardziej dla ludzi w średnim wieku niż młodzieży i nastolatków i wszystko gra. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...