W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!

Gry 03.07.2013
W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!

W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!

Dzisiejszą cyfrą – kluczem jest „2”. To drugi dzień wakacyjnej promocji CDP, w której możecie kupić drugą część przygód Geralta z Rivii za mniej, niż dwie dyszki.

Warto? Bez dwóch zdań. Wiedźmin 2 Zabójcy Królów to świetne cRPG i jeśli z jakiegoś dziwnego powodu przespałeś ostatnie trzy lata, produkcja CD Projekt RED jest obowiązkowym tytułem do rozegrania. Zwłaszcza w kontekście sezonu ogórkowego, z którym Geralt rozprawi się nie gorzej, niż ze sznurkami damskiej odzieży. Oferta jest również o tyle ciekawa, że stanowi idealną przeciwwagę dla serii Dragon Age, którą wciąż możecie nabyć po promocyjnych cenach. W końcu to rodzimi twórcy Wiedźmina coraz częściej nazywani są „właściwym BioWare”, zwłaszcza po tragicznym Dragon Age 2.

wicther 2 tapeta

Żeby było sympatyczniej, cenowego cięcia doczekała się również pierwsza osłona Wiedźmina, którą możecie nabyć w cenie paczki papierosów. Na dokładkę Cdp.pl proponuje e-booki Sapkowskiego. Tutaj nie jest już tak spektakularnie, bowiem promocja obniża sugerowane ceny raptem o 1/5, ale tak czy inaczej, to bardzo miły dodatek.

Wakacyjne promocje z Cdp.pl robią się coraz bardziej interesujące. Ciekaw jestem, co sklep przygotuje na kolejny dzień. Wiedźmin był jedną z flagowych serii CDP. Nos podpowiada, że obniżki serii Call of Juarez wiszą w powietrzu. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!”

  1. Dzięki za cynk. O dziwo, jak pisze autor, “przespalem trzy lata”. Paradoksalnie od Wiedźmina odstraszal mnie caly ten polski hype, ze trzeba grac, bo to polskie. Z tego co wiem, CDP RED jest prywatne, nie publiczne. Tym razem, za taka cenę, skusze sie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...