Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!

Książki 01.07.2013
Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!

Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!

CDP zdaje się rozkręcać przed wakacyjnymi wyprzedażami, które mają nadejść niebawem. Jeśli kochacie naszego Lema, a na pewno jest za co go kochać, w sklepie Cdp.pl możecie zgarnąć zupełnie za darmo kilka opowiadań znanego na cały świat autora sci-fi. Pozostałe książki Lema zostały objęte atrakcyjnymi promocjami i im również naprawdę warto się przyjrzeć.

Większość dostępnej na Cdp.pl twórczości Lema dostała po cenie, która spadła poniżej 10 PLN. Na nieco więcej możecie nabyć na przykład Cyberiadę, lecz Trurlem i Klapaucjusz są tego warci. Pełną listę dzieł wizjonerskiego pisarza oraz publikacji z nim związanych, objętych czasową promocją, znajdziecie w tym miejscu.

lem cdp 2

Co za darmo? Trzy opowiadania, w formacie mobi oraz epub. Maszyna Trurla to jedna z opowieści składających się na wcześniej wymienioną Cyberiadę, opisująca, jak ogromne konsekwencje mogą mieć drobne błędy w obliczeniach. Nowa Kosmogonia to przedmowa o wszechświecie, rozumianym jako jedna wielka gra, napisana przez znanego (mam nadzieję!) wszystkim profesora Teslę, noblisty, którego to dzieło znalazło się na kartach Doskonałej próżni Lema. Trzecia z darmowych pozycji – Tragedia pralnicza, to kolejna opowieść z większego dzieła legendarnego autora, którą można odnaleźć w tomie Ze wspomnień Ijona Tichego.

Brać, brać i kupować! Cdp.pl nie pokwapiło się poinformować, kiedy kończy się promocja na dzieła Lema, toteż pośpiech jest wskazany.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Reżyser „Ciemno, prawie noc” nakręcił film dokumentalny o Stanisławie Lemie. Od dziś możecie go obejrzeć za darmo

Stanisław Lem już za życia cieszył się opinią jednego z najpopularniejszych pisarzy science fiction. Zainteresowanie jego osobą i twórczością nie minęło też w ostatniej dekadzie, czego dowodem jest film dokumentalny „Stanisław Lem: Autor Solaris”. Produkcja w reżyserii Borysa Lankosza jest od dziś dostępna za darmo na portalu ARTE.

News/Film 06.08.2020

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Stanisław Lem za darmo i pół darmo na Cdp.pl!”

  1. Czyli można dostać za darmo jedno opowiadanie z drugiego tomu Dzienników gwiazdowych, dokładnie rozdział V (tragedia pralnicza)?

    Niestety, strona traktuje te opowiadania jak gry i widzę taki komunikat:

    Zakup gier jest możliwy tylko dla klientów z terytorium Polski.
    Przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...