Kingdoms of Amalur: Reckoning w cenie paczki papierosów!

Gry 28.06.2013
Kingdoms of Amalur: Reckoning w cenie paczki papierosów!

Kingdoms of Amalur: Reckoning w cenie paczki papierosów!

Cdp.pl wysmażyło idealną promocję na weekend. Długie, dobre cRPG kosztuje teraz niecałe 13 PLN. Macie plany na niedzielę? No to już macie.

Kingdoms of Amalur: Reckoning zadebiutował na początku ubiegłego roku, ukazując się na PC, X360 i PS3. Chociaż gra na pewno nie przejdzie do panteonu komputerowych produkcji Role Playing, bez wątpienia jest to bardzo solidny tytuł. Świadczy o tym chociażby 81 punktów w 100-punktowej skali agregatora Metacritic.

reckoning 2

Co wyróżnia Reckoning od reszty tego typu produkcji? Trzy rzeczy. Przede wszystkim postać legendarnego pisarza fantasy, L.A. Salvatore – ten człowiek dał światu postać Drizzta Do’Urdena – najsławniejszego wojownika w świecie Dungeons & Dragons oraz Forgotten Realms. W grze Elektroników Salvatore jest odpowiedzialny na świat Amaluru, w którym nie zabrakło klasycznych elfów, olbrzymów i zasilanych niecną magią nieboszczyków.

Po drugie, walka. Oparta na akcji, wyczuciu rytmu oraz sekwencjach QTE, podczas których gracz musi naciskać odpowiednie przyciski w odpowiednim momencie, stanowi jedną z najsilniejszych składowych Kingdoms of Amalur. Zwłaszcza, jeśli rozbudować ją o trzy równoległe drzewa rozwoju, jak uczynili to twórcy.

Po trzecie, skandaliczne podejście do menażerii oponentów, z jakimi zetknie się gracz. Tych jest przerażając mało i na pewno nie pomaga tutaj różna barwa tych samych bestii. Atak klonów to jedna z największych wpadek Amaluru, za co ostro dostało się twórcom po rękach od wydawcy. Nawet pomimo tego, Reckoning za niecałe 13 złotych to zdecydowanie bardzo atrakcyjna oferta.

Cdp.pl nie poprzestało na silnym ścięciu ceny podstawowej wersji gry. Pod młotek poszły również dwa DLC, do nabycia za 6 PLN od sztuki. Pierwsze z nich, Legend of Dead Kel, dodaje nowe zadania, postaci, terytorium przylegające do tego z „podstawki” oraz, co najważniejsze, warownie dla gracza, z utrzymaniem której wiążą się dodatkowe misje.

Teeth of Naros to przede wszystkim podniebne miasto (chociaż Kolumbią na pewno to to nie jest) oraz nowa rasa w uniwersum Amaluru – tytani. Nie zabrakło oczywiście nowych misji oraz nowych obszarów do zwiedzania.

reckoning

Brać? Zdecydowanie. Chociaż polemizowałbym z 60 godzinami rozgrywki, jakimi reklamuje swoją ofertę CDP, to jedna z lepszych promocji, jakie moje oczy widziały tego miesiąca. Warto się pospieszyć, ponieważ wyprzedaż kończy się wraz z nadejściem znienawidzonego poniedziałku. Kupując Reckoning na Cdp.pl, otrzymasz klucz do aktywacji produktu na platformie Origin, skąd ściągniesz legalną kopię produktu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Allegro przedłuża ofertę darmowych dostaw. Książki i płyty kupimy bez wychodzenia z domu

W połowie marca serwis zakupowy Allegro wystartował z programem darmowych wysyłek. W związku z przedłużającym się czasem pandemii i zachętami rządu do pozostania w domach, władze platformy zdecydowały o przedłużeniu oferty. Z promocji Allegro Smart umożliwiającej m.in. darmową wysyłkę, przez kolejny miesiąc mogą skorzystać wszyscy użytkownicy i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. 

News/Książki 18.05.2020

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Kingdoms of Amalur: Reckoning w cenie paczki papierosów!”

    • Woof, najprawdopodobniej pies CDP nie czuje od Ciebie prawdziwej polskości ;). Natomiast bardziej poważnie – wygląda na to, że pozostaje bezpośredni kontakt. Swoją drogą kompromitująca sprawa – chronić wewnątrzkrajowy, tańszy rynek to jedno, na własne życzenie pozbawiać się klientów to drugie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...