Redakcja Spider’s Web

Redaktorem naczelnym serwisu Spider’s Web jest Przemysław Pająk. Ponadto aktualnie na Spider’s Web piszą również: Mateusz Nowak (wydawca), Piotr Barycki (red. prowadzący), Łukasz Kotkowski (red. prowadzący), Dawid Kosiński, Piotr Grabiec, Marcin Połowianiuk, Maciej GajewskiSzymon RadzewiczHubert TalerEwa Lalik,  Karol Kopańko, Rafał Gdak, Joanna Tracewicz, Przemysław Śmit, Jakub Kralka,

 

przemek pająkPrzemysław Pająk

Lat trzydzieści i jeszcze kilka. Sercem sosnowiczanin, urodzony w Katowicach (tragizm życiowy na całego). Umysłem marketingowiec, a w szczególności PRowiec. Mąż swojej żony. Ojciec dwóch cudownych chłopaków. Były dobrze zapowiadający się koszykarz (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się muzyk (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się nauczyciel akademicki (wychodziło, ale zrezygnował). Z wykształcenia anglista i ekonomista. Zafascynowany nowymi technologiami.

Wpisy Przemysława Pająka na Spider’s Web.
Kontakt e-mail: przemyslaw.pajak@gmail.com

 

mateusz nowak newwalkMateusz Nowak

Przez kilka lat pracował w autoryzowanych serwisach telefonów komórkowych, gdzie poznał mobilne technologie. Zanim zasilił szeregi Spider’s Web, prowadził własnego tech bloga. Od lat pełnoetatowy geek i fan Androida. Każdego dnia testuje tony sprzętu i gigabajty aplikacji. Wielbi Sheldona Coopera.

Wpisy Mateusza Nowaka na Spider’s Web
Kontakt e-mail: n.mateusz@icloud.com

 

piotr baryckiPiotr Barycki

Po raz drugi obecny w redakcji w Spider’s Web. Pełni funkcje zastępcy redaktora prowadzącego, newsmana i blogera – tak, to naprawdę wszechstronnie uzdolniony człowiek. Jednocześnie jest tak leniwy, że jego bio musiał napisać ktoś inny. W wolnych chwilach naprawia swoją Skodę.

Wpisy Piotra Baryckiego na Spider’s Web

 

Łukasz KotkowskiŁukasz Kotkowski

Technologie są dla niego nieodłączną częścią codzienności. Z zamiłowania muzyk. Z aspiracji pisarz – autor mrocznego thrillera “Fanaberia”.

Wpisy Łukasza Kotkowskiego na Spider’s Web

 

dawid kosińskiDawid Kosiński

Do tej pory pisał między innymi dla PCWorld, FrazPC, Benchmark. Krótkie epizody miał też w redakcjach PCLab, Logo i wielu innych. O dziwo studiuje Budownictwo na Politechnice Warszawskiej. Jego zainteresowania to wolny czas, szybki sprzęt, młode kobiety i stare alkohole. Do niedawna nie lubił blogosfery, jednak dzięki comiesięcznym przelewom od Przemka Pająka zaczął dostrzegać jej potencjał. Ciałem mieszka w Warszawie, sercem w rodzinnym Białymstoku.

Wpisy Dawida Kosińskiego na Spider’s Web

 

grabiec nowePiotr Grabiec

Znany w sieci jako @pgkrzywy. Redaktor serwisu i miesięcznika PC World, bloger na Spider’s Web i W kilku zdaniach. Entuzjasta mediów, użytkownik Apple, a przy tym trochę geekowaty fan Gwiezdnych wojen. Pisuje głównie o sprzęcie z jabłkiem oraz o cyfrowej rozrywce, a jakiejkolwiek aplikacji by się nie dotknął, to od razu znajduje w niej błędy. W sieci znajdziesz go tutaj.

Wpisy Piotrka Grabca na Spider’s Web

 

Marcin PołowianiukMarcin Połowianiuk

Fotograf, kinoman, fan Led Zeppelin. W fotografii doceniam dobry reportaż, zabawę formą i błyskotliwy street. Nie boję się fotografii mobilnej. Lubię brzmienie kontrabasu, dobrą typografię i skandynawski styl, zwłaszcza we wnętrzach i w motoryzacji. Gdybym miał urodzić się jeszcze raz, zostałbym perkusistą. W sieci znajdziesz mnie pod tym adresem.

Wpisy Marcina Połowianiuka na Spider’s Web

 

Rafał GdakRafał Gdak 

Dziennikarz i felietonista. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał 20 lat temu. Uzależniony od książek i muzyki rockowej. Pasjonat astronomii i fizyki kwantowej, a przy tym zatwardziały humanista i miłośnik historii.

Wpisy Rafała na Spider’s Web

 

swMaciej Gajewski

To co człowiek robi definiuje go najlepiej. Pasje prezentowanego tu towaru to pisanie (jest dziennikarzem i blogerem), muzyka, gry wideo, astronomia i dobre kino. Niezależna, wolna dusza. Marzyciel.

Wpisy Macieja Gajewskiego na Spider’s Web

 

radzewiczSzymon Radzewicz

Miłośnik survival-horrorów, Tarantino i do bólu słabych gier. Na produkcje komputerowe patrzy jak na małe dzieła sztuki, szukając w nich więcej, niż tylko nośnika rozrywki. Uwielbia dobrze opowiedziane historie i wirtualne emocje, równie silne, co te prawdziwe. Coraz mocniej związany z przenośną rozgrywką i platformami Microsoftu. Redaktor największego e-zinu o grach w Polsce, jego teksty lądowały na witrynach Agory oraz kultowego Sztabu.

Wpisy Szymona Radzewicza na Spider’s Web

 

Hubert TalerHubert Taler

Zawodowo pracuje nad tworzeniem oprogramowania. W Internecie publikuje artykuły o nauce pod adresem mitynauki.pl oraz pisuje o grach i innych przejawach popkultury na gameplay.pl/htaler. W Spider’s Web pisze o nauce i okolicach. Prywatnie zadowolony z życia mąż i ojciec dwóch córek. Lubi czytać i oglądać seriale na Netfliksie. Chciałby czasem trochę więcej pograć, ale brak mu czasu.

Wpisy Huberta Talera na Spider’s Web

 

ewaEwa Lalik

Wpisy Ewy Lalik na Spider’s Web

 

 

 

mateusz nowak newwalkJoanna Tracewicz

Jej środowisko pełne jest wszelkiej maści geeków. Choć sama nie stała się jednym z nich, uwielbia słuchać ich opowieści o superbohaterach, grach i komiksach. Kocha seriale, najlepiej te z mroczną tajemnicą w tle i morderstwem na pierwszym planie. Ceni też thrillery i kryminały w formie e-booków, ale nie zapomina o rodzimej, współczesnej prozie młodego pokolenia. Nie jest zakręcona i zwariowana, bo każdy dzisiaj chce taki być. Tutaj jest jedyną kobietą wśród mężczyzn i dobrze jej z tym.

Wpisy Joasi na Spider’s Web

 

mateusz nowak newwalkJakub Kralka

Wpisy Kuby na Spider’s Web

 

 

Karol KopańkoKarol Kopańko

Wpisy Karola na Spider’s Web

 

 

Przemysław ŚmitPrzemysław Śmit

Jak napisał kiedyś Przemysław Pająk jestem maestro od wszystkiego. Jako project manager odpowiadam za realizację projektów własnych i komercyjnych w ramach Grupy Spider’s Web, a jako bloger piszę na tematy związane z biznesem, SEO, marketingiem. Czasem napiszę też coś o swoich hobby jakimi są zegarki, filmy, seriale.

Wpisy Przemka na Spider’s Web – kontakt e-mail: przemyslawsmit@gmail.com

Advertisement