iPhone 7 Plus

To bez dwóch zdań najlepszy do tej pory wyprodukowany iPhone i jeden z najlepszych telefonów na rynku. Fenomenalny aparat z trybem portretowym, błyskawiczna szybkość działania dzięki idealnemu zgraniu podzespołów i oprogramowania, i bogactwo aplikacji z App Store sprawiają, że trudno o lepszą propozycję - zwłaszcza dla osoby, która pracuje na Macu.

Cena od 3729 zł

Samsung Gear S3

Ja jestem skazany na Apple Watcha, ale dla posiadaczy smartfonów z Androidem trudno o lepszy wybór zegarka, niż Samsung Gear S3. Obsługiwanie go za pomocą obrotowego bezela jest szalenie wygodne i intuicyjne. Oferuje też dostęp do licznych aplikacji. Samsung Gear S3 to też jeden z nielicznych smartwatchów wyglądających bardzo elegancko. Ba, ten inteligentny zegarek jest kuszący nawet dla posiadaczy iPhone'ów, którym nie pasuje kwadratowa tarcza zegarka Apple. I być może niedługo... będą go mogli nim zastąpić.

Cena od 1699 zł

Office 365

Office 365 to biurowy niezbędnik, który jest niezastąpiony zarówno w pracy, w domu czy na uczelni. Abonament na pakiet biurowy Office 365 Home to świetny prezent dla całej rodziny, bo umożliwia instalację pakietu aż na 5 urządzeniach. W obu wersjach poza zawsze aktualnymi wersjami najpopularniejszych aplikacji biurowych na świecie otrzymasz 60 minut w usłudze Skype.

Cena od 179 zł

QNAP TS-251A

Chmura chmurą, ale o swoje dane lepiej dbać też we własnym zakresie. Wielu osobom wystarcza iCloud czy Dropbox, ale awaria po stronie usługodawcy, a wszystkie nasze pliki mogą z dnia na dzień wyparować. Warto zabezpieczyć się dyskiem sieciowym typu NAS. Takie urządzenia jak QNAP TS-251A zapewniają nie tylko lokalną kopię zapasową plików, ale pozwalają też na stworzenie... swojej własnej chmury.

Cena od 1099 zł

Football Manager 2017

To doskonała gra dla każdego fana piłki nożnej. Pozwala nie tylko ekscytować się przed telewizorem przebiegiem spotkania, ale też mieć na nie realny wpływ. Możliwość wcielenia się nie w piłkarza, a w menedżera drużyny, daje ogrom satysfakcji. Football Manager 2017 pozwala nie tylko pokierować ulubionym zespołem wybranej ligi, ale również wyprowadzić nieznany nikomu klub na wyżyny sławy.

Cena od 139 zł

Podobało się?
Udostępnij!