Przemysław Pająk

Jestem fanem filmów i seriali. Oglądam je praktycznie wszędzie. Właśnie dlatego spodobała mi się telewizyjna oferta Cyfrowego Polsatu. Składa się na nią 170 kanałów, możliwość oglądania 87 z nich na sprzętach mobilnych oraz pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Nie zabrakło tu też sprzętu potrzebnego do oglądania telewizji, czyli 49-calowego telewizora LG oraz dekodera.

Zobacz prezent

Maciej Gajewski

Nie lubię kupować na raty, ale trudno przejść obok tej oferty obojętnie. Płacąc niecałe 200 złotych miesięcznie otrzymujemy 10 gigabajtów Internetu i dziesiątki kanałów telewizyjnych, a także dekoder i piękny telewizor Samsunga o rozdzielczości UHD. Pełen zestaw, pełen komplet. I to lubię!

Zobacz prezent

Joanna Tracewicz

Potrafię godzinami rozmawiać przez telefon. Dzwonię w sprawach służbowych, do przyjaciół i rodziny. Nielimitowane rozmowy i SMS-y w ramach pakietu to dla mnie konieczność i wygoda, która pozwala mi zaoszczędzić pieniądze. W wolnych chwilach uwielbiam odprężyć się przy jakimś serialu, najlepiej na wielkim ekranie, w domowym zaciszu. Właśnie dlatego najlepsza oferta Plusa to ta ze smartfonem i telewizorem.

Zobacz prezent

Piotr Grabiec

Jeśli internet mobilny, to tylko z ogromną paczką danych - 40 GB na miesiąc od Plusa to dopiero początek. Bezpłatny transfer LTE pozwoli pobierać gry i bez stresu oglądać w ramach abonamentu wideo z serwisów Ipla i HBO GO. Sama karta nic by jednak nie dała bez odpowiedniego sprzętu, ale na szczęście w zestawie jest potężny router: Huawei E5186, który obsługuje nawet 32 użytkowników jednocześnie. Czego chcieć więcej?

Zobacz prezent

Dawid Kosiński

Dobry telefon nie musi być drogi. Wystarczy spojrzeć na ZTE Blade V7 Lite. Kosztuje niecałe 800 zł, a jest wyposażony w czytnik linii papilarnych, bardzo ładną, metalową obudowę oraz spory akumulator. Nadal za drogo? Możecie kupić go w ofercie Plusa. Wtedy zapłacicie za niego zaledwie 21 zł miesięcznie.

Zobacz prezent

Karol Kopańko

Wszystko czego potrzebuje człowiek XXI wieku w jednej ofercie. Szybki internet LTE i telewizja wraz z dekoderem dostępna nie tylko na dużym ekranie, ale również na telefonie. Do tego 8-calowy tablet LG G PAD 8.0 LTE idealny do konsumpcji multimediów. Czego chcieć więcej? Tylko czasu na obejrzenie tych wszystkich filmów, seriali i śmiesznych klipów z kotami.

Zobacz prezent
Podobało się?
Udostępnij!