Piotr Grabiec poleca

Jestem zapalonym graczem, więc pad od konsoli i wszelkie akcesoria podłączane do peceta nie są mi obce. Polecam przede wszystkim prezenty, na których widok każdemu miłośnikowi gier wideo szybciej zabije serducho. Jednocześnie to też sprzęty, które dobrze sprawdzą się przy typowej pracy biurowej.

Zobacz prezenty

Przemysław Pająk poleca

Jestem człowiekiem biznesu, dla którego Spider’s Web to całe życie. Dlatego wybrałem głównie prezenty przydatne nowoczesnemu przedsiębiorcy, takiemu jak ja. Część z nich pozwala mi efektywniej pracować; dzięki innym milej spędzam wolny czas.

Zobacz prezenty

Maciej Gajewski poleca

Cenię sobie święty spokój. A święty spokój to też brak wiszących nade mną zaległości. Dlatego cenię sobie rzeczy praktyczne i gadżety dobieram tak, by mieć dzięki nim jak najwięcej wolnego czasu na przeróżne przyjemności. W tym, o ironio, na zabawę z kolejnymi gadżetami.

Zobacz prezenty

Czy wiesz, że?

Pierwowzorem dzisiejszego Świętego Mikołaja był biskup Miry (dzisiejszej Trucji), który rozdał swój majątek ubogim. Znany jest także z legendy o trzech młodych damach, które znalazły mężów, dzięki posagowi dostarczonemu dyskretnie przez Mikołaja.

Plus i Cyfrowy Polsat polecają

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko ubieranie choinki, jedzenie karpia i wręczanie sobie prezentów. W tym magicznym czasie warto też zadzwonić do bliskich, którzy nie mogą być z nami przy świątecznym stole, lub spędzić z rodziną więcej czasu niż zwykle, na przykład oglądając razem świąteczny klasyk, jakim jest "Kevin sam w domu". Plus i Cyfrowy Polsat przygotowały kilka zestawów, które pozwolą Wam to zrobić.

Zobacz prezenty

Karol Kopańko poleca

Gdy czytasz te słowa, jeżdżę z plecakiem autostopem po Birmie. Choć święta spędzam daleko od domu, to napisałem list do Gwiazdora. Moje prezenty muszą być szybkie, lekkie, wydajne i ładne. Mają wytrzymać trudy podróży i stanąć na wysokości zadania, kiedy tego potrzebuję.

Zobacz prezenty

Czy wiesz, że?

Wigilia to dla Czechów czas odwiedzania cmentarzy. Tego dnia ozdabiają oni groby bliskich kwiatami, gwiazdami betlejemskimi, ale także koszyczkami ze specjalnymi, bożonarodzeniowymi ciasteczkami.

Dawid Kosiński poleca

Nie uznaję kompromisów. Lubię najszybsze komputery i najwydajniejsze smartfony, sprzęty wyposażone w najlepsze możliwe podzespoły. Jeżeli jesteś graczem lub entuzjastą, z całą pewnością będziesz chciał znaleźć proponowane przeze mnie urządzenia pod choinką.

Zobacz prezenty

Joanna Tracewicz poleca

Najważniejsza jest dla mnie wygoda, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie lubię marnować czasu na nudne czynności. Zdarza się, że pracuję z dala od biurka, dlatego moje sprzęty muszą być kompaktowe i wytrzymałe. Powinny też cieszyć oko i pomieścić wszystkie dokumenty oraz wspomnienia.

Zobacz prezenty

To nie wszystko!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy playlistę najlepszych świątecznych piosenek i legendarnych kawałków w wykonaniu gwiazd światowej muzyki.

Podobało się?
Udostępnij!
logo-plus-gsm logo-cyfrowy-polsat