Multikino ma nową aplikację. Sprawdzamy, jak działa

Multikino ma nową aplikację. Sprawdzamy, jak działa

Multikino ma nową aplikację. Sprawdzamy, jak działa

Multikino udostępniło właśnie nową aplikację mobilną. Za jej pośrednictwem nie tylko sprawdzimy repertuar i kupimy bilety, ale również nabędziemy przekąski z oferty barowej z dużymi rabatami. 

Aplikacja kina musi spełniać kilka kryteriów, by uznać ją za dobrą. Przede wszystkim i po pierwsze, powinna w łatwy i intuicyjny sposób umożliwiać zakup biletów. Nigdy nie zdarzyło mi się zawierzyć losowi i nabyć bilety bez uprzedniego wyboru miejsca. Nie tylko wiem, gdzie chcę siedzieć, ale też szukam innej godziny seansu, gdy moje ulubione miejsca są już zajęte.

W aplikacji Multikino możemy wybrać miejsca i zobaczyć widok 360 sali kinowej.

Sam proces kupowania biletu jest bardzo prosty. Po wyborze miejsca wybieramy typ biletu.

W kolejnym kroku Multikino pozwala nabyć 4 rodzaje przekąsek. Są one 25 proc. tańsze niż w kinie, a jeżeli użyjemy karty MasterCard, zapłacimy 50 proc. ceny kinowej. Zakupione przekąski odbierzemy przed seansem w dedykowanych punktach w strefie gastronomicznej kina.

Później już tylko wystarczy przejść do kasy, wybrać metodę płatności i gotowe. Co istotne (i wygodne), aplikacja zintegrowana została z portfelem MasterPass, dzięki czemu możemy płacić jednym kliknięciem, bez każdorazowego logowania do usługi.

Jeżeli nie posiadamy karty MasterCard możemy skorzystać z innych metod płatności. Do wyboru mamy płatność kartą VISA, e-przelewy PayU i popularnego BLIKA.

Aplikacja Multikino daje znacznie więcej możliwości.

W aplikacji Multikino możemy polubić filmy, które wkrótce trafią do kin. Dzięki temu w momencie premiery dostaniemy powiadomienie w aplikacji lub mailem, w zależności od preferencji.

 

Aplikacja pozwala łatwo odnaleźć się w premierach kinowych i zapowiedziach. Na górze znajdziemy kalendarz  na najbliższe dni z listą filmów, które w danym dniu są wyświetlane w wybranej przez nas lokalizacji. Po wejściu w stronę filmu możemy przeczytać jego opis i obejrzeć zwiastun.

Z poziomu aplikacji Multikino możemy też nabyć bilety w przedsprzedaży na przyszłe seanse. Dostępne są już bilety na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, a od 13 grudnia będzie można kupić bilety na „Jumanji: Następny poziom”, który wejdzie do kin 27 grudnia.

Z kolei w zakładce Moje bilety znajdziemy kupione przez nas wejściówki. Okażemy je w kinie, by wejść na seans.

Aplikacja Multikino dostępna jest na smartfony z Androidem i iPhone’y.

Do aplikacji zalogujemy się kontem użytkownika strony multikino.pl. Oznacza to, że będziemy mogli w niej skorzystać z biletów, kodów zniżkowych, voucherów na przekąski, kart lojalnościowych używanych wcześniej w witrynie sieci.

Jeżeli nie posiadamy konta na stronie kina możemy je stworzyć podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Aplikacja Multikino jest dostępna na dwóch najważniejszych platformach mobilnych. Użytkownicy smartfonów z Androidem pobiorą ją z Google Play, a posiadacze iPhone’ów z AppStore.

* Tekst powstał we współpracy z Multikinem.

Dołącz do dyskusji