Klienci Credit Agricole mogą już płacić przy pomocy Apple Pay

Artykuł/Bankowość 19.03.2019
Klienci Credit Agricole mogą już płacić przy pomocy Apple Pay

Klienci Credit Agricole mogą już płacić przy pomocy Apple Pay

Credit Agricole dotrzymał słowa danego klientom. Do końca pierwszego kwartału miał udostępnić im nową metodę płatności – Apple Pay. I ten dzień właśnie nadszedł.

W lutym bieżącego roku bank Credit Agricole zaoferował swoim klientom Google Pay i zapowiedział wdrożenie Apple Pay.

Apple Pay oferowało swoim klientom dziewięć banków: BZ WBK (obecnie Santander Polska), Pekao, mBank, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Raiffeisen Polbank, Nest Bank i Getin Bank. Potem dołączył PKO Bank Polski. Później z tak realizowanych płatności mogli cieszyć się też klienci ING Banku Śląskiego. Na początku 2019 r. do tej grupy miał dołączyć Bank Millennium i Credit Agricole.

Bank Millennium ostatecznie przesunął wdrożenie Apple Pay. Teraz obowiązującym terminem jest połowa kwietnia.

Bank Credit Agricole wdrożył Apple Pay.

W przypadku Credit Agricole nie ma mowy o przesunięciu terminu. Co więcej, bank już nie każe czekać swoim klientom na usługę. Biuro prasowe Credit Agricole potwierdziło, że udostępniono Apple Pay. Stosowny wpis znalazł się też w social mediach.

Z Apple Pay szybciej i bezpieczniej zapłacisz swoją kartą banku Credit Agricole. Płacąc za pomocą usługi Apple Pay oraz iPhone, Apple Watch, iPada lub MacBook Pro, korzystasz ze wszystkich zalet karty banku Credit Agricole. Płacenie w sklepach, aplikacjach i w Internecie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień – informuje Credit Agricole Bank Polska na swoim koncie na Facebooku.

Dołącz do dyskusji