Peryferia dla początkującego e-sportowca, które nie puszczą cię z torbami

Lokowanie produktu/Gry 23.02.2019
Peryferia dla początkującego e-sportowca, które nie puszczą cię z torbami

Peryferia dla początkującego e-sportowca, które nie puszczą cię z torbami

Najlepsi sportowcy zjechali do Katowic, aby wyłonić najlepszych z najlepszych. Wyróżniają ich nie tylko umiejętności i lata treningów, ale również sprzęt z najwyższej półki. Kilka moich propozycji pomoże zbliżyć się do ich poziomu.

Razer Goliathus Chroma – podkładka z podświetleniem.

Jak uniezależnić się od powierzchni, na której toczymy wirtualne boje? Najlepiej mieć ją zawsze ze sobą – w postaci podkładki pod myszkę, która gwarantuje precyzję sterowania. Razer Goliathus Chroma ma mikroteksturową powierzchnię, która idealnie pasuje do w counter-strike’owych bojów, gdzie trzeba wykazać się precyzją do pojedynczego piksela.

Najciekawiej prezentuje się jednak podświetlenie, który można synchronizować z innymi peryferiami – myszką i klawiaturą. Można je spersonalizować w dowolne wzorki i używać jako alertu w razie ostrzału czy trafienia.

Podkładka ma dodatkowo wbudowany uchwyt na kabel myszki, który tym samym nie rozprasza w czasie gry. W promocji z okazji IEM-u Razer Goliathus Chromę można kupić już za 139,99 zł.

Razer Kraken Tournament Edition – uniwersalność w niskiej cenie.

Najnowszy członek rodziny Krakenów poprawia wadę poprzedników. Tym razem Razer zdecydował się na miękkie poduszki i ulepszenie komfortu maratonów komputerowych ze słuchawkami na głowie. Tournament Edition idealnie nadają się do długotrwałych posiedzeń nad klawiaturą i myszką – zostały zaprojektowane, aby nie męczyć uszu i głowy.

Wnętrze nauszników pokryto żelem chłodzącym, a część stykającą się ze skórą bezpośrednio wykonano z tkaniny przewodzącej ciepło. Dzięki temu jego wymiana z otoczeniem może zachodzić jak najszybciej.

Razer Kraken Tournament Edition na IFA 2018

Dodatkowo oferują świetną jakość dźwięku i to nie tylko w grach, ale i przy odsłuchu muzyki czy oglądaniu filmów. “50-milimetrowe przetworniki, reprodukujące częstotliwości w zakresie od 12 do 28000 Hz grają nadspodziewanie czysto, klarownie i potężnie” – pisał Łukasz Kotkowski w grudniowej recenzji.

Polecał wówczas Krakeny i był zaskoczony ich jakością czy dodatkami (jak DAC wbudowany w kontroler), oferowanymi za 399 zł. Teraz, w promocji sklepu EURO RTV AGD można mieć je jeszcze taniej, bo za 359 zł.

Razer Kraken TE

Razer Mamba Wireless – świetna czarna mamba.

Razer Mamba to marka sama w sobie. Zasłużony w bojach gryzoń nie ma już kabelka i zwiększył czas pracy na jednym ładowaniu w stosunku do poprzednika – do 50 godzin.

Sensor oferuje rozdzielczość aż do 16000 dpi, kółko optymalny opór, a pokryte teksturą gumowe boki zadowalający chwyt, tak ważny w stresujących momentach.

Razer Mamba Wireless na IFA 2018

Nowa wersja mamby idealnie podpasuje niedzielnym graczom, jak i nieco bardziej zaprawionym w bojach snajperom. Zwłaszcza, że aktualnie znajduje się na promocji. Zapłacimy za nią 359 zł.

Sklep EURO RTV AGD przygotował jeszcze inne przeceny z okazji dziejącego się właśnie w Katowicach Intel Extreme Masters, więc warto sprawdzić dedykowaną promocji stronę.Razer Mamba Wireless na IFA 2018

HyperX Cloud Mix – uniwersalna bestia.

Przy okazji tych słuchawek producentowi przyświecał jeden cel – zrobić jak najbardziej uniwersalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy. Aby można w nich było nie tylko wysłuchiwać kroków nadbiegających przeciwników, ale również posłuchać składanki na Spotify. Cel został osiągnięty.

HyperX Cloud Mix to zamknięta, wokółuszna konstrukcja, która oferuje wyraziste wysokie tony i zadowalające basy. Ma dwa mikrofony – jeden na odłączanym pałąku i drugi wbudowany w obudowę, dzięki czemu czat z członkami zespołu będziemy mogli odbyć w każdej chwili.

Na plus zaliczę również wygląd utrzymany w czarnych barwach, z którego wyróżnia się jedynie logo producenta. Ten wycenił zaś słuchawki na blisko 900 zł. Na czas IEM-u można je jednak dostać zdecydowanie taniej, bo za 649 zł.

*Tekst powstał we współpracy ze sklepem RTV Euro AGD, na stronie którego znajdziecie wiele promocji na gamingowe peryferia.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji