I po ostatniej niespodziance… Oto bezprzewodowa ładowarka i bezprzewodowy powerbank do Galaxy S10

News/Sprzęt 20.02.2019
I po ostatniej niespodziance… Oto bezprzewodowa ładowarka i bezprzewodowy powerbank do Galaxy S10

I po ostatniej niespodziance… Oto bezprzewodowa ładowarka i bezprzewodowy powerbank do Galaxy S10

Nie wiem, czym Samsung nas zaskoczy podczas dzisiejszej premiery Galaxy S10. Cała nadzieja w Galaxy Fold, bowiem jeśli chodzi o klasyczną linię S, to właśnie poznaliśmy jej nawet najdrobniejsze elementy.

Trzymam mocno kciuki za zaprezentowanie dziś pierwszej tabletowo-telefonowej hybrydy Samsunga. Co prawda istnieje pewne prawdopodobieństwo, że któryś z wycieków na temat Galaxy S10 rozminął się z rzeczywistością – dlatego zachęcam do oglądania z nami transmisji z premiery – ale to Galaxy Fold skrywa przed nami istotne tajemnice. O najnowszym reprezentancie linii S, zdaje się, wiemy już wszystko.

Widzieliśmy też już najważniejsze z akcesoriów. Po Internecie krążą zdjęcia produktowe i specyfikacje zegarka Galaxy Watch Active oraz słuchawek Galaxy Buds. A teraz, dzięki uprzejmości redakcji WinFuture.de, poznajemy ostatnie z akcesoriów.

Bezprzewodowa ładowarka Galaxy Charging Pad oraz Samsung Wireless Power Bank – w sam raz dla twojego nowego Galaxy S10.

galaxy s10 akcesoria

Wraz z nowym telefonem oferowana będzie opcjonalna ładowarka, z wyglądu całkiem podobna do tej znajdującej się w bieżącej ofercie. Różnić się jednak będzie szybkością ładowania (do 12 W). Dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych. Niestety, nie znamy jej ceny.

galaxy s10 akcesoria

Drugim akcesorium jest pewna nowość jeśli chodzi o samsungowy sprzęt. Wireless Power Bank to – jak sama nazwa wskazuje – powerbank, który obsługuje bezprzewodowe ładowanie urządzenia w standardzie Qi. Bezprzewodowo będzie ładował telefon z mocą 5 W, zaś metodą klasyczną – a więc przewodem USB-C – z mocą 15 W. Powerbank ma być dostępny w różowej i białej wersji kolorystycznej, jego cena to 40 euro.

Czekam na ciebie, Galaxy Fold.

Nie dlatego, by z telefonami Galaxy S10 miało być coś nie tak. Zapowiadają się w moim odczuciu świetnie, szkoda tylko, że będą takie drogie. Ale Galaxy Fold? Nie licząc eksperymentów małych chińskich producentów, czegoś takiego na rynku jeszcze nie było.

Dołącz do dyskusji