Co było pierwsze: jajko czy Kylie Jenner? Zdjęcie jajka najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie

News/Social media 14.01.2019
Co było pierwsze: jajko czy Kylie Jenner? Zdjęcie jajka najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie

Co było pierwsze: jajko czy Kylie Jenner? Zdjęcie jajka najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie

Wiele osób zadaje sobie pytanie – co było pierwsze: jajko czy kura. Nie znam na nie odpowiedzi. Ale znam na inne pytanie – co było pierwsze: jajko czy Kylie Jenner. Pierwsza była Kylie Jenner. Ale teraz pierwsze jest jajko. Już wyjaśniam.

Internauci zrobili sobie jaja. I to dwa razy.

Za pierwszym razem im się udało, gdy pod pewnym zdjęciem Kylie Jenner kliknęli ponad 18 mln razy w serduszko.

https://www.instagram.com/p/Be3rTNplCHf/

 

Kim jest Kylie Jenner – zapytacie. Kylie Jenner jest osobą, która na dobrą sprawę znana jest dlatego, że jej siostra – Kim Kardashian – nagrała kiedyś seks taśmę. Taśma wyciekła. Kim stała się gwiazdą. Kamery wjechały (ponownie) do jej domu. Wtedy okazało się, że Kim ma rodzinę. Mieszka sobie z czterema siostrami, bratem, mamą i ojczymem. Później ten ojczym na oczach mediów zmienił płeć i został kobietą. Generalnie sporo się działo w domu Kardashianów. A Amerykanie, jak to Amerykanie… pokochali to. Dzisiaj Kardashianowie to prężnie prosperująca firma. A taka Kylie Jenner jest gwiazdą, która podbija świat. I Instagrama.

No i to są właśnie jakieś jaja, że pani, która zaistniała w świadomości szerszego grona, dlatego, że jej siostra (celowo lub też nie) nie upilnowała swojego domowego pornoska, stała się dzisiaj najmłodszą miliarderką na świecie i bryluje w najpopularniejszym serwisie ze zdjęciami w internecie.

Ale jaj jest więcej.

Jest też jajo. To jajo:

https://www.instagram.com/p/BsOGulcndj-/

 

Jajo, które pobiło rekord należący do Kylie Jenner i na tę chwilę ma na swoim instagramowym koncie ponad 32 mln serduszek.

Dlaczego to jajko jest obecnie najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie? Bo taki był plan. Ktoś założył instagramowe konto, wrzucił jajko i powiedział, że to będzie najpopularniejsza fotka w tym serwisie. Miliony ludzi podchwyciły pomysł i wyserduszkowały zdjęcie tak, że dzisiaj o nim piszą niemal wszystkie media na świecie.

Moi redakcyjni koledzy podczas dyskusji na Slacku zaczęli tłumaczyć mi, że to nie są jakieś tam jaja ze zdjęcia jaja, a pewien rodzaj manifestacji i że ludzie mają dość dominacji celebrytów i każda sytuacja, żeby z nich zakpić, jest dobra. Zastanawiali się, jakie może być tego źródło. Zwracano uwagę, że media społecznościowe sprawiają, że żyjemy jednocześnie dwutorowo. Cokolwiek to znaczy. Nieważne!

Ktoś sobie zrobił jaja i jest jajo.

A jak się o jaju dowiedziała Kylie Jenner, to rozbiła jajo. A zrobiła to – wiadomo – dla jaj.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Koniec tekstu.
Scrollujcie dalej.

Dołącz do dyskusji

Advertisement