Alior Bank doceniony przez Forbes jako bank najbardziej przyjazny dla firmy i przedsiębiorców

Alior Bank doceniony przez Forbes jako bank najbardziej przyjazny dla firmy i przedsiębiorców

Alior Bank doceniony przez Forbes jako bank najbardziej przyjazny dla firmy i przedsiębiorców

Jeśli czytacie uważnie Spider’s Web, to zapewne wiecie, że Alior Bank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce. Jeśli czytacie uważnie Bezprawnika, to wiecie, że ta innowacyjność nie tylko technologie, ale i specyficznie ukierunkowany mindset oraz duże wsparcie dla przedsiębiorców (np. za sprawą serwisu Zafirmowani.pl). 

Jakiś czas temu Alior Bank uniknął trudnej fuzji z Pekao, co moim zdaniem w dłuższej perspektywie będzie zbawienne dla tego podmiotu, a ostatnio świętował swoje ostatnie inicjatywy na gali magazynu „Forbes”.

Prawdopodobnie właśnie za sprawą stworzonego i rozwijanego serwisu Zafirmowani.pl, pojawiły się nagrody dla „Najbardziej przyjaznego banku dla firmy” oraz „Banku rekomendowanego firmie”. Przypominam, że rejestracja w serwisie jest bezpłatna i również darmowe jest korzystanie z niego.

Co znajdziemy w środku? Wszystkie niezbędne informacje na temat meandrów prowadzenia działalności gospodarczej w naszym pięknym kraju. Przypominam, że nie jest to takie łatwe, ponieważ przepisy stale się zmieniają, wymagając od nas uczenia się nowych rzeczy i pozbywania starych nawyków. Bank próbuje pomóc w utrzymaniu ręki na pulsie właśnie za sprawą „Zafirmowanych”.

Również na łamach aliorbankowskiego serwisu znajdziemy aplikację do prowadzenia księgowości online, z której można prowadzić księgę przychodów i rozchodów, wystawiać faktury czy rachunki, generować JPK VAT i tym podobne, księgowe przyjemności dnia codziennego. Z systemu można korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych.

– To cenne źródło informacji dla przedsiębiorców z długą historią prowadzenia firmy, ale przede wszystkim dla start-upów – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Działu Usług Dodanych w Alior Banku

 

– Użytkownicy portalu mogą prowadzić też ewidencję przychodów i ewidencję VAT. Co więcej, nasz portal proponuje przedsiębiorcom szereg dodatkowych, bezpłatnych korzyści. Dostęp do specjalnej bazy edytowalnych dokumentów, kontakt z ekspertami, artykuły i materiały wideo na temat podatków, kadr i HR, marketingu oraz bezpieczeństwa.

 

Zarejestrowani użytkownicy mogą też skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów przygotowanych przez naszych partnerów oraz stworzyć wirtualną wizytówkę swojej firmy – co ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów.

*Materiał powstał we współpracy z marką Alior Bank.

Dołącz do dyskusji