Oświetlenie Philips Hue możesz teraz zamontować nawet na podwórku i mieć swój zaczarowany ogród

News/Sprzęt 06.08.2018
Oświetlenie Philips Hue możesz teraz zamontować nawet na podwórku i mieć swój zaczarowany ogród

Oświetlenie Philips Hue możesz teraz zamontować nawet na podwórku i mieć swój zaczarowany ogród

Inteligentny system oświetlenia wkracza na ogrody. Philips Hue outdoor ma szansę przekonać do kolorowego oświetlenia nawet sceptyków. 

Ponoć nie ma osoby z dwoma tatuażami. Albo ktoś robi jeden, dochodzi do wniosku, że podjął w życiu lepsze decyzje i już nigdy nie decyduje się tego powtórzyć, albo wpada po uszy i robi kolejny. I kolejny. I kolejny. Podobnie jest z kolorowym oświetleniem. Albo zupełnie tego nie czujesz, albo wpadłeś po uszy, planujesz nowe kompozycje i dokupujesz kolejne gadżety.

Philips Hue outdoor, czyli jak oświetlić ogród.

Nowa seria została zaprojektowana specjalnie z myślą o oświetleniu ogrodu i domu z zewnątrz. Od tradycyjnych produktów z serii Hue różni się jedynie innym rodzajem lamp, główne idee pozostały takie same. Barwne oświetlenie ma być w pełni kontrolowalne i poddawać się woli człowieka, wyrażonej za pomocą aplikacji na smartfona lub głosu.

Żarówki i oprawy Philips Hue można stosować w dowolnej części domu. My natomiast chcieliśmy zaoferować klientom coś więcej, a mianowicie zintegrowane oprawy do stosowania na zewnątrz. Produkty Philips Hue outdoor pozwalają w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni na zewnątrz budynku — tłumaczy Jasper Vervoort, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify.

Philips Hue outdoor oświetlenie ogrodowe

W aplikacji można konfigurować inteligentne oświetlenie na różne sposoby. Nieważne, czy chcemy stworzyć gorącą atmosferę podczas wspólnego grillowania, delikatnie podświetlić rośliny w ogrodzie, czy zmienić światła przed domem w system wczesnego ostrzegania przed najazdem gości. Aplikacja pozwala dopasować konfigurację od naszych indywidualnych potrzeb i zachcianek.

Ile kosztuje inteligentny dom w wykonaniu Hue?

Pakiet podstawowy Philips Hue white and ambiance color Lily ze światłem punktowym, zawierający trzy źródła światła i akcesoria potrzebne do skonfigurowania ich, kosztuje 1299 zł. Podstawowy zestaw Calla ze słupem oświetleniowym i niezbędnymi akcesoriami – 605 zł.

Hue outdoor nie tylko zainteresuje wszystkich fanów barwnego oświetlenie, ale ma też szansę nawrócić nieprzekonanych. O ile obecność w domu kolorowych świateł może być dla wielu osób zbyt daleko posuniętą ekstrawagancją, tak rozświetlanie ogrodu z okazji małego przyjęcia może być mniej inwazyjne i bardziej kuszące. Wystarczy zimą przejść się po przedmieściach, żeby przekonać się na własne oczy, że Polacy się coraz bardziej przekonują do rozświetlania domów.

Dołącz do dyskusji